sizce meirelessin burak yılmaza jet yanıtı çok akılıca değilmi?

ronaldo ve burak? gerisi size kalsın bakın bence img495.yukle.tc/image.php
buda benden img495.yukle.tc/image.php

0|0
23

En İyi Erkek Görüşü

• bu atışma daha nereye kadar gidecek.Futbolcular twitterdaki öz verilerini sahada gösterseler de avrupada başarılı olsak

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• yaaa biz final oynayan hatta şampiyonlar ligi şampiyonu olacak takımdan 6 yedik. geçen senenin şampiyonu realden kendi sahasında 4 yedi. hemde şampiyonluğunu 7 hafta önce ilan etmişken. ya siz bunlarla övünürsünüz dimi. hiç düşünmeden hemde. biz avrupa devleriyle maç yaparken siz karşı takımı desteklersiniz başka takım bayrakları açarsınız adamlar bizim atkımızı açarlar.ben realle 4 maç yaptım ne kadar 3 ünde yenilmişsem de o adamlar 9 kişisiyle ronaldosuyla defans yaptı. evet sen git kağıdına şampiyon yaz. ben senin duvarlarına yazmışken.

1|0
    0|0
  • O önce tükürdüğünü yalasın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• o degilde Raul'un hesap fake. Fake olmasa bile gercekse daha aci. Cunku real'in seyiyle gerdege girmis oluyor. Real lan bu, orta sinif hangi takim olursa olsun isterse 10 yesin kimse citini cikaramaz. dusunuyorumda fb ya da bjk santiago bernabeu'da real'e karsi. gerci bir sure sonra beyniniz iflas ediyor oyle bir sahneyi dusunemiyorsunuz

0|0
    0|0
    • fb ile bjk fark yediğinde kimin şeyiyle gerdeğe giriyorsunuz

• sende haklısın ş.ligine gidememek kuyruk acısı gibi oluyor

0|0
    0|1
Yükleniyor...