Kasları artırarak yağ yakımı sağlayabilir miyim sizce?

Arkadaşlar vücut geliştirme yapıyorum,önümüzdeki 1 ay yağ yakma amaçlı çalışacağım,daha doğrusu başladım 1 haftadır.4gün ağırlık (antrenman sonrası 20 dk hızlı yürüyüş) 2 gün 30 dk hızlı yürüyüş.Protein tozu kullanıyorum(ant. öncesi sonrası).Kasları artırarak yağ yakımı sağlayabilrmiyim sizce?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• hem yağ yapıp hem kas yapmak oldkca zor bence ilk definasyona son wermelisin kas kütleni büyütüp sonra başlamalısın. zaten fiziğini bilmiyorum ama yağ yakımı iiçin daha yorucu bi antreman yapmanı öneririm başarılar

0|0
    0|0
    • artık definasyona başlamam lazım,kas kütlem var ama herhalde yağ yakarken daha da gelişmek çok şey istemek oluyor :)

• teşekkür ederim :)

• rica ederim :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Likıt l-carnitine kullanmanı tavsiye ederım .eğzersızden yarım saat once alırsan ve düzenlı egzersiz yaparsan epey faydasını görrürsün

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• zor ama imkansız değil.protein tozu kullanma,doğal yoldan çok sıkı beslenmelisin.

0|0
    0|0
    • toz kullanıyorum ,kilomun 2 katı kadar alıyorum,karbonhidratı akşama doğru kessem,yağ yakabilir miyim?Boy biraz kısa olduğundan bacaklarda toplanıyor da ,biraz daha artarsa çirkin olacak diye korkuyorum :)

• protein tozuna kesinlikle karşıyım yağ yakmak istiyosan protein tozunu kes aminoasit kullan

0|0
    0|0
  • dikkat et kaslarını yakma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...