Ersun yanalın kağıtlı göndermesi hakkındaki düşünceleriniz :)?

75. dakikada savnma oyuncusu Bekir'in oyundan çıkması sonucu oyuna giren Selçuk Şahin, Ersun Yanal'ın verdiği bir kağıt parçasını saha içine taşıdı. Selçuk, bu kağıt parçasını takım arkadaşlarına verdi. Elden ele dolaşan kağıdı alan oyuncu bir diğer arkadaşına verdi.

En son Volkan'a kadar gelen kağıdı Volkan, açarak kameralara gösterdi. Kağıtta "Şampiyon Fenerbahçe" yazdığı görüldü.

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Tek açıklması 100 yılın kapağı oldu :DD bu kapak onlara bir 10 sene gider :D

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Bu nedir şimdi?
    Olmamış...

0|2
    0|0
  • Valla burada Mancini'ye gönderme yaptıysa ki bence yaptı da kendini bir şey sanıp kendini dünyanın en iyi teknik direktörüyle kıyaslaması bile rezillik! Eziksin Fenerbahçe ve onun hocası Ersun Yanal.

0|0
    0|2
    • haklısın dünyanın en iyi hocası rezil oldu bu sene rezil etti bu sene fener 6syi :)

• Bugünde mi:)

• kendinizi tatmin edebilirsiniz bugün için :)

• ya orda o yazmıyodu biliyomusunuz burak yılmazın da twitterından paylaştığı gibi galatasataray sk (tur) yazıyodu.ahahahahhahahahhahahah

0|1
    0|3
    • Biz gelir sahanızda Şampiyon oluruz , soyunma odası duvarlarına "Şampiyon Galatasaray" yazarız, 55.000 taraftarının önünde iki kere şampiyonluk kutlarız. Siz ise kağıda şampiyon yazın. Bu nasıl bir küçüklük ya gelişin biraz nolur

• g*t olmak alışkanlık yapmış fenevlilere

0|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 6

• Ersun Yanalı severdim ama bu yaptığı hareketi doru bulmadım açıkcası aynısını GS teknik adamıda yapsa aynısını sölerdim resmen dalga geçmiş Mancini ile futbolcular yapsa yine anlarım ama Teknik Adamın yaptığına hemde meslektaşına yaptığına ortadada bişe yok şampiyon olmuşun tm ne uğraşıyosun Mancini ile adamın tarzı bu demekki bence yaptığı hareketle kendini küçülttü Aykut Kocaman daha karakterli bir adammış bunu anladım. Kadıköyde şampiyon olduğumuzda Fatih hoca direk Aykut Hocaya nasıl sarılıp teselli etmişti araları bozuk olmasına rağmen Mancini izlese anlam veremez böle olayda sadece Türkiyede olur :) Çok az başka ülkelerde olma şansı.

0|1
    0|0
    • kağıt göndermesi volkandan çıkmış açıkcası seviyeli ve saygılı bir şekilde gönderme neden bu kadar yargılanıyor anlamadım :)

• Göndermenin amacı yok Mancini ile ne zorunuz var hadi GS ye yap gönderme ama bu direk Manciniye gönderme ayp etmişler kişisel olarakki Mancinide öyle bir düşmanlık kazanılacak bişey yapmadı? Dediğim gibi GS ye gönderme yapsalar normal derdim alışkınız GS de yapar öyle gider ama Mancininin kağıdı anlam veremedim :)

• yahu bence kötü birşey değil geçen Gsliler bizim aykutla çok uğraşıyorlardı ona bakarsan :)

• Mancini´nin kazandıkları kupaları, Mancini´nin çalıştırdığı takımları, Mancini´nin çalıştığı oyuncuları rüyasında bile göremeyecek olan Ersun Yanal´ın Mancini´ye gönderme yapması gerçekten çok komik ayrıca bu kağıt olayı neden bu kadar yadırganıyor anlamak güç doğrusu aynısını Mourinhoda yapıyor bence gayet güzel bir formül maç içerisinde futbolculara tam olarak saha dizilişi anlatmak zor kağıt olayıyla bu çözülüyor

0|1
    0|3
  • Kapak :)

0|1
    0|1
  • 100 Yılın Göndermesi :D

0|1
    0|1
  • Anlayan anladı

0|1
    0|1
  • hic bir avrupa ulkesinde olmayan ilginc gondermeler.
    trde kulupler mahalle bakkali yonetilir gibi yonetilio
    futbol desen- oyle birsey yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...