Fenerbahçeli taraftarların Süleyman Seba ve Beşiktaşa küfür etmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Daha geçen gün Beşiktaş, Fenerbahçenin cezasının ertelenmesi için açıklama yapmıştı bugün ise Kadıköyde tribünlerde Beşiktaşa ve Süleyman Seba 'ya küfür ediliyor. Hadi Beşiktaşa hep ediyolar bari Süleyman Seba 'ya etmeyin, ayıptır. Süleyman Seba'nın futbol ahlakının, terbiyesinin, adamlığının zekatı Fenerbahçe camiasının 7 sülalesine yeter.
Artık şu kardeş takım hikayelerini bırakın, Beşiktaş 'ın tek kardeş takımı A2 takımıdır.

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Biz hep kardeşçe yaklaştık. Kalleşlik yapıldı hep.
    Beşiktaşımın Beşiktaştan başka dostu yoktur bu alemde. Bu da böyle biline.

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Bunu belli ki bir grup taraftar yaptı ama emin olun ki Fikret Orman'ın o mesajı, daha sonra Fenerbahçeli ve Beşiktaşlıların yan yana duruşu, günlük hayatta 2 takım taraftarının birbirini savunup kollaması, daha sonra yaptıkları o saçma yürüyüşlere Beşiktaşlıların katılması falan FBJK durumunu asla değiştirmez.Ben aranızdaki kardeşliğin bittiğini düşünmüyorum sen bitirmişsindir ama geneli bitirmedi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Süleyman Seba'nın futbol ahlakının, terbiyesinin, adamlığının zekatı Türk futbolunun sülalesine yeter.
    Yalnız olayın sporx in uydurması olduğu söyleniyor.Bir kısım kendini bilmezin haeketi

0|3
    0|1
  • E dün farklı bugün farklı bu işler böle ;) Yapılan ise tabiki yanlış. Gelelim kardeşliğe evet anlayamadığım şekilde Beşiktaşlılarda FB sempatisi oluşmaya başlamıştı neden bilmiyorum yok cezası ertelensin karakterli takım vs gerek yok böle şeylere Beşiktaş kendi takımına sahip çıksın bıraksın FB yi falan ;)

0|2
    0|1
  • Nerden akıllarına gelmiş acaba Süleyman Seba´ya küfür etmek

0|2
    0|0
  • Ben sanmıyorum ki bunlar FENERBAHCE taraftarı olsun.Ben Fenerbahçeliyim ama sürekli Beşiktaş Kartal yuvasından giyinirim.Ayrı bir sempatim vardır.Fenerbahçe'nin Süleyman Seba'ya saygısını herkes bilir.Bknz: Aziz Yıldırım.Bence farklı takımların uşaklarından oluşan bir gruptan yükselen seslerdir hoş ben duymadım da.Gerçekten görünün Beşiktaşın beşiktaştan başka dostu yoktur ama ben Fenerbahçe'li biri olarak Beşiktaşı çok seviyorum o yeter bana.

0|1
    0|0
  • kardes takim olayini turkiyede rastladim.

dunyada hic bir ulke -halklar degil devletlerden bahsediyorum- birbirine dost degildir, hic bir sirket, hic bir kulup, hic bir kurum ya da kurulus dost degil. sadece cikarlarina gore hareket ederler.

Ornek olarak Fransamiz turk kurtulus savasinda yunanistan rusya britanya ile muttefikti. osmanli birliklerine yenildikten sonra. dusmanina son teknoloji silahlarini biraktilar. amaclari kendi muttefikleri olan britanya yunanistan gibi devletlerin osmanliyi ele gecirip topraklarindan yararlanmalarini istememeleri. Keza bunu britanya rusyaya, hollanda ispanyaya zamaninda yapmistir. hatta osmanlilar bile yapmistir. ozetle dost kurulus olamaz. bjknin yaptigi aciklama zaten basli basina sacmaligin daniskasiydi. fb sampiyonluk kutlayacak diye islenen sucun affedilmesi gerekmiyor. sampiyonluk kutlayacaksa cezasi bitincede kutlayabilir. O vakid cezaevindeki adamlarin esleri hamile olanlarida salsinlar. adamlarin cocuklari olacak cezaevinde durmasinlar affedilsinler. sacma bir dusunce.

0|0
    0|0
  • fenevlidir.normal

0|3
    0|1
  • Hiç bir terbiyesizlikleri unutulmadı cevapsız kalmadı yine alırlar cevaplarını otururlar aşağı

0|1
    0|0
Yükleniyor...