Galatasaray şampiyon olursa kupayı Kadıköy'de almalı mı?

Hafta sonu Fenerbahçe-Galatasaray maçı sonucunda Galatasaray şampiyon olursa kupayı Kadıköy'de almalı mı?

• Evet
    69% (52)64% (62)66% (114)Oy Ver
  • Hayır
    31% (23)36% (35)34% (58)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
21|36

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 20

• Almalı tabi kii

6|4
    3|1
  • cumartesi günü kupayı biz alırsak kupayı almaktan cok fenerlilerin g.t olmasına sevinicem.

5|4
    1|2
  • almali

6|3
    3|0
  • neden olmasın hani fenerbahçe taraftarı centilmendi o zaman sorun çıkarmazlar sonuçta yensekde yenilsekte takımları tebrik ederiz diyen onlardı

2|5
    2|0
    • :)) Dünya küp şeklindedir dersen inanırım da Fener taraftarı centilmendir dersen hayatta inanmam.

• onlar centilmeniz saygılıyız diyorlar ondan öyle yazdım :)

• Yine dere görmeden paça sıvayanları görüyoruz :) Gelsinler Arenada yenıcez diyenler geliyoruz kadıkoyde kupayı alıcaz diyorlar :))) Canlarım Arenada önce bizi yenmeyı öğrenın de :)) Biz size kupayı veririz :) Kadıkoyde kaç yıldır yenemıyorsunuz şimdi mi hemde kupa maçında şampiyonluk maçında bızı yenıceksınız ya da berabere kalıp kupayı alıcaksınız bi dk gülüp geliyorum :))

3|1
    7|3
    • Bırak hayal kursun kediler:)) BU kediler Kadıköye kucağımaz gelecek:))) gelince görecek kupayı :D

• son gülen iyi gülerr beraberede kaldık kupayı da aldık =)))))

• eğer öyle birşey olursa,fenerbahçeli olmama ragmen sakınca görmüyorum ama orda bulunan taraftarlar benimle aynı düşüncede olmayabilir göze alıyorlarsa bazı şeyleri bana hodri meydan:)

2|2
    1|1
  • Tabii ki.Ve alıcak..

5|3
    3|0
  • Alsın tabi ya ahahaha Alır alır o :// link

0|2
    6|4
  • A: Evet dedim ama pisman oldum:( Kupaya hasret insanlarin gozunun önunde kupa almasi hos degil:D Fb ler imrenmezmi hic, onlarda hakli, hasretler:D::D:D Hos bir davranis olmasss:D ahahahhahahahahah

1|0
    2|0
    • haahhahahah + 1

• Sen neyin kfasini aysiosun cok merak ettim biz 18.kupamizi gecen sene aldik:D siz yeni bu sene

• Bizim futboldaki amacimiz siz degilsiniz bunu yuzkere soyledim sana:P Tamam anliyorum cok incildiniz.. Futbolculariniz agladi.. Fena durumdu... Sizi yenmeye tenezzul etmeden kupamizi eve goturduk ve hala neyi soyluyosun bana.. Ama ben demstim almasinlar kadikoyle diye:D ahahahahah Bak agladilar cok uzulduler:)

• Efsane olur

3|1
    3|0
    • google!a SOUNESS yazarsan öyle bi efsanenin zaten var olduğunu eğer olursa 2. defa olacağını görürsün :)) hee bu arada +1

• Bekleyin ve görün.. Nasıl alıyoruz :)

3|1
    3|0
  • öyle bişey olursa şükrü saraçoğlu galatasarayın başına yıkılır

0|1
    1|0
  • Almalı niye almasın futbolun kuralı değiştide biz mi duymadık

1|2
    2|1
  • Alsın tabi :) Herkes görsün takım kimmiş :) GALATASARAY!

0|1
    1|1
  • Şampiyon Fenerbahçe :))

3|1
    8|1
  • Alamayacağı için sıkıntı yok boşuna kafa yormak yersiz ahaahaha :))))))

3|3
    12|6
  • Hayir paket yapip eve goturmeli

0|0
    0|0
  • Fener varken Cinconun ne haddine;)

2|2
    10|3
  • Alsın tabisi

0|1
    1|1
  • Hayır almamalı

2|1
    9|5

Erkekler Ne Diyor 36

• Almalı..Asrın olayı olur.

2|1
    1|0
  • taraftarı önünde alsın

2|0
    1|0
  • fenerlilere :D sokun ucuncusunu yasatalım da su arkasına sıgındıkları KADIKOY MASALINI OKUTUCAZ ONLARAA COK KALMADI BEKLEYIN CUMARTESIYII IKI KELIME YETIYOR ... ŞAMPİYON GALATASARAYIMMM <3<3<3<3

3|2
    1|0
  • GS orda şampiyonluğunu iln ederse öyle yada böle o kupa orda göklere çıkacak !

2|1
    1|0
  • bende koyu galatasaraylıyımdır ama şampiyonluktan umudum yok, olurda bi mucize olursada, o kupayı orada almayalım bence. zaten adamlar bize gıcık kapıyorlar, tahrik eden unsur biz olmayalım, hem böyle yaparsak rakibinde bir nebze olsun saygısını kazanırız.

0|0
    4|1
  • Öyle bir ihtimal çok düşük diyorum . Şampiyonluktan önce fener gs ye 12 senedir kadıköyde kaybetmiyor bu 1 eğer kazanamazsa 3. kez şampiyonluk direkten dönecek bu 2. eğer gs kupayı alırsa hem kadıköyde alır hemde o kadar galibiyet serisi çöpe gider .. fener bunu göze almaz

0|1
    3|0
  • Lefter’inle, Aykut’unla, Alex’inle gürle hey FENERBAHÇE'li olmak ne güzel bişey... Kadıköy'de bırak kupa almayı,cinconlara su bile yok! : )

4|0
    4|0
  • onların onunde alıcaz :d:d onlara ucuncu soku yasatıcaz...KUPAYI BIZ HER YERDE ALIRIZ SORUN DEIL ONLARIN TARAFTARININ ONUNDE ISTIYORUZ :d:d ŞAMPİYON GALATASARAYIM...

4|1
    4|0
  • almaması yanlış olur

2|1
    3|0
  • şimdi galatasaray yenmiş şampiyon olmuş...hayal edin.tüm stad sahanın içine hucüm ediyor...ve o da ne kadıköy'e bir helikopter iniyor büyük bir uğultuyla...içinde kupa...bir beşiktaşlı olarak eğer galatasaray şampiyon olursa böyle bir kutlama unutulmaz :)))

2|0
    1|0
  • tabikide fenevlilerin hatıralarına ve akıllarına kazımaları gerekir.

6|0
    4|0
  • evet almalı yapılması gereken bu değilmi neden almasın

2|1
    2|0
  • Evet dedim ama 6sli taraftarların yorumlarına bakınca yanlış oy kullandığımın farkına vardım.

1|1
    4|0
  • almalı şükrü saraçoğlunda 60 bin şok geçiren taraftar önünde kaldırmalı ve tur atmalı.

3|1
    1|0
  • Peki normal statüde Lig kupası ne zaman veriliyor?

1|0
    1|1
  • E EE NE DEMİŞLER >>EŞŞEĞE KÖYDE FENERE KADIKÖYDE BNLİR :)

2|1
    1|0
  • kesinlikle almalı ve bu da 55 bin taraftarın önünde olması lazım...:)

2|1
    1|0
  • forza cinmbom

1|1
    1|0
  • fener alıyorsa galatasarayda alacak tabi.her şey önceden kurgulandığı için problem yok

2|1
    3|0
  • Kapasiteleri yetmez ne yenmeye ne o kupayı almaya.

2|1
    8|1
  • hayal kurmaya gerek yok galatasaray yenipte şampiyonluk kutlamaya kalkarsa hiçte iyi olmaz vallaha o stad yıkılır.

1|0
    3|0
  • Anlamadığım Şey Galatasaraylıların Hala Çocuklar gibi hayaller peşinde Olmaları. Ya Zaten Yıllardır kadıköyde bizden maç alamıyorsunuz. Hadi bu sezon çok süpersiniz kingsiniz diyelim. Kendi sahanızda ttarena da alamadığınız maçı kadıköyde almayı Hayal Edebiliyorsanız Ya şizofrensiniz yada hayal gücünüz Çok Geniş :)

0|0
    4|2
    • tt arenada oynanan maç dünya tarihindeki en şanssız kadersiz maçımızdı bir daha aynı şeyin olacağını bekleme...çekirge 1 sıçrar 2 sıçrar üçüncüde s.çar :D

• Kesin Öyledir ;) Bide Şöyle Bi laf vardır. : Yenilen Pehlivan Güreşe Doymaz.

• fenerli olduuna göre anlamaman doğaldr

• bırakın alsınlar..

0|1
    1|0
  • Öyle bi ihtimal yok ki kupayı doğrudan TT Arena'ya götürecekler şampiyonluk durumunda..Ama almamalı bence gitsin evinde sevinsin. Not : FB

0|0
    2|0
  • galatasaraylılar boşuna hayal kurmayın kupa fenerin

1|1
    4|1
  • sence alabilirmi? orda türkiye tarihinin en büyük şiddet olayları çıkar

0|0
    1|0
  • O kupayı kadıköyde alıcaz.

0|0
    1|0
  • sabır erdemliiktir

0|0
    1|0
  • Kupayı alamıyacakları için böyle bir anket yapman bile yanlış :)

1|1
    5|2
  • Tabiki Evet...

Hatta Şampiyonluk Turu Bile Atsın...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6
Yükleniyor...