Galatasaray şampiyon olursa kupayı Kadıköy'de almalı mı?

Hafta sonu Fenerbahçe-Galatasaray maçı sonucunda Galatasaray şampiyon olursa kupayı Kadıköy'de almalı mı?

• Evet
    A seç
  • Hayır
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2136

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 20

• Almalı tabi kii

6|4
    3|1
  • cumartesi günü kupayı biz alırsak kupayı almaktan cok fenerlilerin g.t olmasına sevinicem.

5|4
    1|2
  • almali

6|3
    3|0
  • neden olmasın hani fenerbahçe taraftarı centilmendi o zaman sorun çıkarmazlar sonuçta yensekde yenilsekte takımları tebrik ederiz diyen onlardı

2|5
    2|0
    • :)) Dünya küp şeklindedir dersen inanırım da Fener taraftarı centilmendir dersen hayatta inanmam.

• onlar centilmeniz saygılıyız diyorlar ondan öyle yazdım :)

• Yine dere görmeden paça sıvayanları görüyoruz :) Gelsinler Arenada yenıcez diyenler geliyoruz kadıkoyde kupayı alıcaz diyorlar :))) Canlarım Arenada önce bizi yenmeyı öğrenın de :)) Biz size kupayı veririz :) Kadıkoyde kaç yıldır yenemıyorsunuz şimdi mi hemde kupa maçında şampiyonluk maçında bızı yenıceksınız ya da berabere kalıp kupayı alıcaksınız bi dk gülüp geliyorum :))

3|1
    7|3
    • Bırak hayal kursun kediler:)) BU kediler Kadıköye kucağımaz gelecek:))) gelince görecek kupayı :D

• son gülen iyi gülerr beraberede kaldık kupayı da aldık =)))))

• Bekleyin ve görün.. Nasıl alıyoruz :)

3|1
    3|0
  • Tabii ki.Ve alıcak..

5|3
    3|0
  • eğer öyle birşey olursa,fenerbahçeli olmama ragmen sakınca görmüyorum ama orda bulunan taraftarlar benimle aynı düşüncede olmayabilir göze alıyorlarsa bazı şeyleri bana hodri meydan:)

2|2
    1|1
  • Efsane olur

3|1
    3|0
    • google!a SOUNESS yazarsan öyle bi efsanenin zaten var olduğunu eğer olursa 2. defa olacağını görürsün :)) hee bu arada +1

• A: Evet dedim ama pisman oldum:( Kupaya hasret insanlarin gozunun önunde kupa almasi hos degil:D Fb ler imrenmezmi hic, onlarda hakli, hasretler:D::D:D Hos bir davranis olmasss:D ahahahhahahahahah

1|0
    2|0
    • haahhahahah + 1

• Sen neyin kfasini aysiosun cok merak ettim biz 18.kupamizi gecen sene aldik:D siz yeni bu sene

• Bizim futboldaki amacimiz siz degilsiniz bunu yuzkere soyledim sana:P Tamam anliyorum cok incildiniz.. Futbolculariniz agladi.. Fena durumdu... Sizi yenmeye tenezzul etmeden kupamizi eve goturduk ve hala neyi soyluyosun bana.. Ama ben demstim almasinlar kadikoyle diye:D ahahahahah Bak agladilar cok uzulduler:)

• öyle bişey olursa şükrü saraçoğlu galatasarayın başına yıkılır

0|1
    1|0
  • Almalı niye almasın futbolun kuralı değiştide biz mi duymadık

1|2
    2|1
  • Alsın tabi :) Herkes görsün takım kimmiş :) GALATASARAY!

0|1
    1|1
  • Şampiyon Fenerbahçe :))

3|1
    8|1
  • Alamayacağı için sıkıntı yok boşuna kafa yormak yersiz ahaahaha :))))))

3|3
    12|6
  • Hayir paket yapip eve goturmeli

0|0
    0|0
  • Fener varken Cinconun ne haddine;)

2|2
    10|3
  • Alsın tabisi

0|1
    1|1
  • Hayır almamalı

2|1
    9|5

Erkekler Ne Diyor 36

• Almalı..Asrın olayı olur.

2|1
    1|0
  • taraftarı önünde alsın

2|0
    1|0
  • fenerlilere :D sokun ucuncusunu yasatalım da su arkasına sıgındıkları KADIKOY MASALINI OKUTUCAZ ONLARAA COK KALMADI BEKLEYIN CUMARTESIYII IKI KELIME YETIYOR ... ŞAMPİYON GALATASARAYIMMM <3<3<3<3

3|2
    1|0
  • GS orda şampiyonluğunu iln ederse öyle yada böle o kupa orda göklere çıkacak !

2|1
    1|0
  • bende koyu galatasaraylıyımdır ama şampiyonluktan umudum yok, olurda bi mucize olursada, o kupayı orada almayalım bence. zaten adamlar bize gıcık kapıyorlar, tahrik eden unsur biz olmayalım, hem böyle yaparsak rakibinde bir nebze olsun saygısını kazanırız.

0|0
    4|1
  • Lefter’inle, Aykut’unla, Alex’inle gürle hey FENERBAHÇE'li olmak ne güzel bişey... Kadıköy'de bırak kupa almayı,cinconlara su bile yok! : )

4|0
    4|0
  • Evet dedim ama 6sli taraftarların yorumlarına bakınca yanlış oy kullandığımın farkına vardım.

1|1
    4|0
  • Öyle bir ihtimal çok düşük diyorum . Şampiyonluktan önce fener gs ye 12 senedir kadıköyde kaybetmiyor bu 1 eğer kazanamazsa 3. kez şampiyonluk direkten dönecek bu 2. eğer gs kupayı alırsa hem kadıköyde alır hemde o kadar galibiyet serisi çöpe gider .. fener bunu göze almaz

0|1
    3|0
  • onların onunde alıcaz :d:d onlara ucuncu soku yasatıcaz...KUPAYI BIZ HER YERDE ALIRIZ SORUN DEIL ONLARIN TARAFTARININ ONUNDE ISTIYORUZ :d:d ŞAMPİYON GALATASARAYIM...

4|1
    4|0
  • almaması yanlış olur

2|1
    3|0
  • şimdi galatasaray yenmiş şampiyon olmuş...hayal edin.tüm stad sahanın içine hucüm ediyor...ve o da ne kadıköy'e bir helikopter iniyor büyük bir uğultuyla...içinde kupa...bir beşiktaşlı olarak eğer galatasaray şampiyon olursa böyle bir kutlama unutulmaz :)))

2|0
    1|0
  • tabikide fenevlilerin hatıralarına ve akıllarına kazımaları gerekir.

6|0
    4|0
  • evet almalı yapılması gereken bu değilmi neden almasın

2|1
    2|0
  • almalı şükrü saraçoğlunda 60 bin şok geçiren taraftar önünde kaldırmalı ve tur atmalı.

3|1
    1|0
  • Peki normal statüde Lig kupası ne zaman veriliyor?

1|0
    1|1
  • E EE NE DEMİŞLER >>EŞŞEĞE KÖYDE FENERE KADIKÖYDE BNLİR :)

2|1
    1|0
  • kesinlikle almalı ve bu da 55 bin taraftarın önünde olması lazım...:)

2|1
    1|0
  • forza cinmbom

1|1
    1|0
  • fener alıyorsa galatasarayda alacak tabi.her şey önceden kurgulandığı için problem yok

2|1
    3|0
  • Kapasiteleri yetmez ne yenmeye ne o kupayı almaya.

2|1
    8|1
  • Erkekler Devam
    16
Yükleniyor...