Kapat

Squat bacağı kalınlaştırır mı?

Squat diye yazarsanız googleye çıkar bilmeyenler için söylüyorum.Bu hareketi bana basen ve bacak sıkılaştırmak için söylemişlerdi ben de 30 günlük bir challenge buldum kendime ama korkuyorum bacaklarım kalınlaşır diye çünkü ben ince olsunlar istiyorum.şu an da çok kalın değiller ama fazlalıklar olmasın yani..bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Haaayır! Aksine sıkılaştırır. haftalık belirli peryotlarda yaparsan mis gibi sıkılaşır birden yüklenirsen bacağın şişer ama biraz ara verdikten sonra taşlar yerine oturdukça incelir,

2|0
    0|0
    • aynen bence de, 30 günlük challenge olanından yapıyorum ben umarım işe yarar

• Teşekkürler.

• Rica ederim... iyi günler.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

• Merhaba
    Bayanlar erkekler kadar kaslanamamakla birlikte, bacaklarınızın kalınlaşması hareketten çok nasıl bir programı, hangi sıklıkta, tekrar aralığında ya da şiddette vb. yaptığınıza göre değişir.

Profesyonel yardım (Özel Ders ya da Online-Birebir Danışmanlık) almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz

1|0
    0|0
  • Kalınlaşmaz öerak etme kalınlasması ıcın bol proteın ve karbonhıdrat alman lazım ama sen buyuk ıhtımalle dıyet de yapıosundur sıkılasır ve guzel bı gorunume gırer bacakların

2|0
    0|0
  • son 6 gündür günde 25 dakika Focus25T yapıyorum. Squat larda var içinde. Tüm pantolonlarım bol gelmeye başladı ;)

1|0
    0|0
  • Vücut ağırlığıyla çalışman o kadar soru teşkil etmez. Süper zayıflattığı ve çok güzel bacak egzersizi olduğu kesin

2|0
    0|0
  • Sıkılaştırır ve bacaktaki kas oranını artırır. İncelmesini istiyorsan koşu yapacaksın ya da bisiklet bineceksin. O şekilde incelir.

1|0
    0|0
  • inceltir

2|0
    0|0
  • Kesinlikle kalınlaştırır.

1|0
    0|0
  • evet kalınlaşdırır ama güzel olur

1|0
    0|0
  • orta seviye vücut geliştirme benim alanım.bu konuda yapılan burdaki tum yorumlar eksik ya da hatalı.sende bu isi bırak cunku yapabilcek gibi gorunmuyosun

0|0
    1|0
  • Popoyu düzgün ve cikintili yapar. Güzel de olur.

0|0
    0|0
  • erkek gibi olursun kız

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bacak kaslarını toparlamak için uygulanır.

3|1
    0|0
  • Yıllarca, büyük ağırlıklarla yaparsan belki..

1|0
    0|0
  • Aylardır yapıyorum çıkık bir popo sıkı bir kalça için tek çözüm kalınlaştırması falan yok.

1|0
    0|0
  • şekillendirip kaslandırır ama bence kalınlaştırmaz tabi abartılmazsa

0|0
    0|0
  • Hangi programı yapıyosun link atar mısın

2|0
    0|0
Yükleniyor...