suplement kullanmadan nasıl kilo alıcam?

babamın bir arkadaşıyla konuştuk kendisi en kral sporcu bişey bilmiyor demeyin, bana protein tozuna heveslenme dedi ilerde sporu bırakınca çökersin karaciğerde rahatsızlık olur falan filan dedi, e ben 1.91 boyunda 68-70 kiloyum doğal beslenerek kaç ayda
s44.photobucket.com/.../...hirtlessmohawk.jpg.html
bunun gibi olurum

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba
    Anatomi bile bilmeyen müsabık sporcular tanımakla birlikte, amacınıza ulaşmanın esas yolunun iyi bir anrenman + beslenme programı olduğunu söylemek isterim. Bu tarz ürünler zannedilenin aksine mucizevi etkileri olan şeyler değildir. Normal beslenmenizin üzerine takviye edici olarak kullanılır, tek başlarına kayda değer faydaları olmaz.
    Boy kilo oranınıza bakarsak muhtemelen zor kilo alan "ektomorf" bünyeye sahip birisiniz. İstediğiniz seviyeye gelmeniz gerçekten işini bilen bir hoca ile bile 1 yıl sürer diye düşünüyorum.

Profesyonel yardım (Özel Ders ya da Online-Birebir Danışmanlık) almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz

0|1
    0|0
    • ben spora yeni başladığımda 3 gün kas ağrısı çekerdim de bu aralar pek kas ağrısı çekmiyorum yeterli çalışmadığım ya da beslenmediğim için mi

• Hamlık ağrısı dışında, hacimlenmek/kilo almak amacıyla antrenman yapmış birisinin ertesi gün hareket etmesini kısıtlamayacak seviyede "tatlı" bir ağrı hissetmesi iyidir. Programınız artık yetersiz geliyor olabilir.

Kızlar Ne Diyor 2

• Kas yapıcı şeylere fazla özenmeyin karaciğer ve böbrekler için tehlikeli ayrıca birden çökersin.
    Sporun amacı sağlıklı yaşamak olmalı bir görüntüye ulaşmak değil.

0|0
    0|0
  • Spor salonunu yazil. Orda yardimci olurlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 6 Yıl Vucut Çalışırsan Olursun.Onun Dışında Babayı Olursun

0|0
    0|1
  • Genelde ağır yemekler yemen lazım yani mesela her gün en az 1 öğünde et olmak zorunda protein için yumurta yemende lazım ama sporu bırakırsan çok kilolu olursun göbekli yani

0|0
    0|1
    • yukardaki 6 yıl diyor doğru mu

• öyle yapıcam zaten uyku da önemli mi ben saat 4te anca uyuyorum 12de kalkıyorum

• 8 saat diyolar yani ben 3-4 saat uyuyorum ama bünyen zayıf düşmesin yeter

• her öğün karbonhidrat alacaksın ve kas çalışacaksın..alacaksan en fazla weight gainer alacaksın...yani bir ölçeği 500-600 kalori olan ve kilo aldırmaya, yağsız kas kütlesi yapmaya yarayan suppşement tır..ama kas çalışmazsan bir işe yaramaz bu sistem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...