Fenerbahçe - Galatasaray...Cumartesi günü müthiş bi maç var...Hangisi şampiyon olur?

Fenerbahçe - Galatasaray ! Hangi takımlı olduğunuz önemli değil tarafsız objektif yorumlarla hangisi şampiyon olur ?

0|0
17|20

En İyi Kız Görüşü

• Galatasaray olmalı, şikebahçe olmamalı.

5|5
    2|6

Kızlar Ne Diyor 16

• Galatasaray olmalıı ¦

2|3
    1|1
  • link bu kadar :D Bekliyoz kediyi:))

0|1
    1|2
  • bir değişiklik olacağını zannetmiyorum.istisnalar kaideyi bozmazmış.geçen yıl neyse şimdide o olur.

1|1
    1|0
  • FenerBahçe <3

0|0
    1|0
  • Fenerbahçe olacaktır.. Hem saha hem taraftar hem moral avantajı var ;)

1|3
    6|4
    • bu sakinlikte yorum yapan sen misin :S:S şaşkınım şu an temizlik yapmaya gelmiştim buraya ama şok geçiriyorum :D

• Beni beklediğini biliyordum ama yedirmiciğim sana kendimi ezdirmiyciğim efendim :p hahahaha =))

• GS

1|2
    1|1
  • Ligi 9 puan farkla şampiyon bitirdğimiz gibi cumartesi günü yine allahn iziniyle hakettğmiz şampiyonuğmuzu alacağız :)

0|0
    0|0
  • galatasaray olur gıbıme gelıyor.

2|1
    1|1
  • Galatasaray -

0|0
    0|0
  • Tabikide fenerbahçe ¦

1|0
    2|2
  • ULTRASLANNN

0|0
    0|0
  • FENERBAHCE

0|0
    0|0
  • Fenerbahce¦¦

1|0
    2|2
  • g saray alır maçı ...

0|0
    0|0
  • maç cumartesi demek

0|0
    0|0
  • Fenerbbaahçççeeeeeeee ..

1|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 20

• aslına bakarsan içim bir cevap vermek istemiyor diğer insanlarda içindeki kin ile hırs ile öfke ile cevap veriyor gs lilerin emin konuşmaları çok garip son 2 maç onlara bayağı bir umut vermiş ama işleri çoook zor fenerliler yani bizim tarafta boş konuşmasa yine iyi eder ki gs nin beraberlik lüksü var son 2 maçta da bu oldu kutlama görüntüleri bile var izleyebilrsiniz konuşmak istemem ama sıkıntı varsa fener daha yakın geliyor yeterki olay çıkmasın bu maçın olayını kralı durduramaz savaş olur insan olalım yeter saldır fenerbahçe...

1|0
    0|0
  • Galatasaray olur olmazsada türkiyede futbol katliama cikicak dünyada alınmayan güvenlik tedbiri cumartesi günü alincak bi takim sampionlugu bi takımsa anneler gününü kutlicak :P

1|1
    0|0
  • Kim şampiyon olur bilinmez. Ama gerçek olan şu;

Fenerbahçe şampiyon olamazsa, buraya kadar tüm sorunlara rağmen kovaladık der, taraftarı her tülü akasında durur tebrik eder. Yani aslında kaybetmiş olmaz. sadece kazanamamış olur.

Ama galatasaray şampiyon olamazsa kıyamet kopar. Playoff'dan tut çimenlerin büyümesine yol açan yağmura kadar her şey bahane edilir. Taraftarı çıldırır kafayı yer. Fenerbahçenin en ölü hali ile bile başa çıkamamış olur. Yani galatasaray kazanırsa, sadece kaybetmemiş olur. ama ya kazanamazsa !

0|0
    0|0
  • Bence centilmenlik şampiyon olsun,

0|0
    0|0
  • GALATASARAYIMIZ olucak bu saatten sonra ısın kadıkoyu fılan kalmadı oraya savasmaya gıdıyoruz ŞAM-Pİ-YON GA-LA-TA-SA-RAY . . . <3

2|1
    1|0
  • beraber biter

0|2
    2|2
  • Geçen sene şike dediler bu sene oda yok lugano niang santos bunlarda yok. Bu sene birde 2 kupada yarışıyoruz ve son adımlardayız ;) Kadıköyde çıkış kapısını bulurlarsa iyidir gömücez onları oraya ;) EN BÜYÜK FENERBAHÇE <3

1|0
    0|0
  • ne kadar yorum yaparsak yapalım maçın sonucu değişmyecek :)) Top yuvarlak saha düz ... ama günlüm ultraaslan lar

0|0
    0|0
  • fenerbahce yani bu sefer tam şikerizz herhaldee

1|0
    1|0
  • galatasaray finallerin takımıdır bknz:UEFA,SÜPER KUPA

1|1
    0|0
  • fener olur

2|0
    2|1
  • Galatasaray diyorum BJK li olarak

1|0
    0|1
  • fenerbahçe olur

2|1
    2|2
    • fenerli olduğunu heryerde belli ediyon :D

• niye etmeyeyeyim ? şike dediniz şampiyon olduk hadi bu senede şike yapıldı diyin de görelim

• Fener olur diyorum bir beşiktaşlı olarak

1|0
    1|0
  • Gaysaray 9 puan önde bitirdi ama playoffda ne oldu gördük. Sonuna kadar hak eden FENERBAHÇE!

0|0
    0|0
  • cimbommmmmmm

0|0
    0|0
  • iyi oynayan Oynamaya devam etsin maç bitiminde FENERBAHÇE kazansın...

0|0
    1|1
  • inşallah galatasarayımız olacak

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe tabikide :)

0|0
    1|0
  • fenerbahçe

0|0
    2|1
Yükleniyor...