Kapat

İyi geceler ks ailesi :) Size ufak bir sorum olucaktı.?

8 aydır spor salonuna gidiyorum vucüt geliştirme ve doğal çalışıyorum tamamen. İlaç kullanmak istiyorum hangilerini tavsiye edersiniz nasıl + / - yönleri neler son olarakta steroid falan kullanalım diyo arkadaşım erkekliği bitiriyormuş diye duydum doğrumu?

0|0
4|1

En İyi Erkek Görüşü

• Steroid kullanırsan sadece erkekliğini değil bir çok şeyini en önemlisi sağlığınıda yitirirsin.Streoid iyi bir kürle ve çalışmayla çok şey verir ama sonrasında verdiğinin iki katınıda alıp götürür.Steroid yüzünden ölümden dönenleri yakınen tanıyorum.Ruhen ve fiziken büyük bir çöküntü.Vg hocalarının pazar payı için sağda solda ağdalı bir dille övdükleri steroidi sakın kullanma ve bu tuzağa düşme.Diğer konuya gelince mümkün olduğunca besin desteği kullanma.Protein tozuna vereceğin parayı ton balığına ver proteini daha kaliteli olarak alırsın.İyi ve kaliteli yemek yersen gerekli besinleri zaten alırsın.Ha ama dersen ki ben öğrenciyim ailemden ayrı, yurtta yaşıyorum yemek yiyemiyorum o zaman gainer, protein, aminoasit vb şeyleri ihtiyacına göre dikkatli şekilde son çare olarak kullanmanı öneririm.Ama kaliteli bir yemek kültürüyle yeterli besini alacaksın zaten hiç merak etme.Önce sağlık.İyi çalışmalar.

0|0
    0|0
    • Tesekkur ederim gayet açıklayıcı istediğim cevabı aldım :) yok öğrenci değilim o yönden yana hiç bir sıkıntım yok. Haklısın sağlık önemli. bir kereden bişey olurmu peki?

• Aslında her şey bir kereden bişey olmazla başlıyor :) Şaka bir yana steroidler başka ilaç takviyesi ve kürlerle periyodik olarak alınır.Yani tek sefer kullanacağın steroidin çok fazla yararını göremeye bilirsin ama risk almana değmez.Zaten sekiz aydır spor yapıyomuşsun bayağı ilerlemiş olmalısın, yeterince hemde :) illa arnold abi gibi olacağım dersen bu tür ilaç ve takviyeler uzman hekim ve hocalar denetiminde sürekli takip ve kontrol ile yapılır. Steroidi bir lpg gibi düşün, sen de 8 ayda elde ettiğin bir ferrari var diyosun ki canım ferrariye lpg takayım.Takarsan belki daha az yakar (daha çok kazanç sağlarsın) ama Ferrari şirket sahipleri bu durumda araçlarını alıp gitme hakkına sahip ve öylede yaparlar.Başta dediğim gibi ; steroid verir, ama verdiğinden fazlasını da alır gider.O yüzden hiç oralı olma derim :)

• Süper yazmışsın abi okurken gözlerimin önünde bir canlandırdımda teşekkür ederim :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• bir adam öldü geçen gün o ilaçlar yüzünden her yerde o ilaçları kuşlanmayın diyorlar tv izlemiyor musun hiç

0|0
    0|0
    • Başak burcu bende başak burcuyum bana bagırma :D merdiven altımı alıcaz sanki normal protein tozu benim aklıma takılan steroid ignesi

• Bildiğim ilaçlar var ama sana tavsiye etmicem böyle bir sorumluluk alamam iyi ölmeler :)

• Steroid zarar... Hatta direkt intihar edin daha iyi...
    Vintage var buradaki üyelerden biri... Ona sorun detaylarıyla anlatsın...

0|0
    0|0
  • mega mass kullanabilirsiz. biraz tuzlu fiyatı ama iyidir :) (aşırıya kaçmadıkça, jay cutler gibi olunca insan kategorisine girmiyorsunuz da)

0|0
    0|0
    • Doğal çalışıyorum derken dediklerinizi kullanıyorum bende zaten insan azmanı bişey olmak için steroid dedim :) teşekkürler

• Arkadaşım hapı bırakınca puff diye sönmüştü.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...