Muay Thai dövüşcüsü Vücut Geliştirmeci?

Arkadaşlar Vücutgeliştirmeci (Kaslı ve Cüsseli) bide Muay Thai dövüşcüsü (Prof.) kapışsa sizce hangisi alır.

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sana bir şey söyliyim mi? 3 ay muay-thai a gittim , karşındaki prof bir muay-thai cı ise varını yoğunu orda bırak kaç!! ya da ölemden hastanelik olduğuna şükret! muay-thai cıların hepsi vücudun en zayıf noktalarını bilir ve oraya saldırır, vücut muş kasmış havaaa!! adamlarda teknik var sen elini kaldırana kadar 3 yumruk yersin. dikkat et muay-thai cılarda vücut yoktur çünkü kas ağırlık yapar. muay-thai da 8. kuşakta bir arkadaşım 3 çocuğu aynı anda hastanelik etti ki daha prof bile değil dşün. :D:D:D umarım açık ve nettir cevabım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• jef hardy

0|0
    0|0
  • dövüş üzerine çalışan kazanır muhtemelen muay thaici

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bu durumda karşılaştırma bile yapmam.kaval kemiği ile bezbol sopası kıran muay thaicinin karşısında sence vücut geliştirmeci kasları işe yarar mı? Kaldı ki vuruşlar vücudun hassas noktalarına ; çeneye, sinirlere, boyuna, eklemlere yapılır.Bu durumda profesyonel bir muay thaici zorlanmadan vgciyi altedecektir.karşılaştırma bile yapmam.sonuç bariz belli.

0|0
    0|0
  • Vücut geliştirmenin içinde olarak şunu söylemeliyim vücut geliştirerek kas yaparsınız. Kas güç demek değildir! Vücudun estetikliğiyle alakalı bir spordur. Güçlü olmak istiyorsanız dövüş sporu yaparsınız. Bu nedenle vücut geliştirmecinin şansı bile olmaz

0|0
    0|0
  • yağlı güreşçi herzaman kazanır

0|0
    0|0
  • Muay thaı alır cunku o teknık bılır
    Vucut gelıstırmecı sadece agırlık kaldırmaktan anlar

0|0
    0|0
  • Muaythai yapan kişinin prof olması şart değil belli bir süre yapmış amatör olması bile yeterli..

Ben her ikisini de yapıp işimi garantiye alıyorum asdfjl

0|0
    0|0
  • muay thai yapan kişi rahat alır vücud geliştirip teknik bilmeyen adam kasıyla kimseyi korkutamaz tecrübemden biliyorum çok kişi devirdim öküz gibi kası olup patates çuvalı gibi yere yatan.^^

0|0
    0|0
Yükleniyor...