Kapat

Yakın arkadaşlarınız evlenince nasıl hissediyorsunuz?

Kız arkadaşımın en yakın arkadaşı evleniyor diye bir baskı var sanki üzerinde. Ben de geriliyorum tabi öyle olunca. Yani sanki o da biz ne zaman evleneceğiz gibi bakıyor yüzüme ama bir şey de söyleyemiyor çekindiği için.

Tabii tüm bu durumları yaratan aslında en yakın arkadaşının evleniyor olması. Kızlar ne hissedresiniz, bir kıskançlık oluyor mu?

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• tamda suanki ruh halime uyan bi soru bu. kuzenlerim nişanlanıyor, arkadaşlarım evleniyor, bebekleri oluyor ve ben acayip kıskanıyorum! tamam mutlu da oluyorum tabii ki ama ben de evlenmek istiyorum artık :(

0|1
    0|0
    • :( aynı sorun bende de var başımı alıp gidesim geliyo benim ıssız adam formatında hehe :))

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Bunun kıskançlıkla alakası olduğunu sanmıyorum.Ama ister istemez gerilir bayanlar bu durumda.Çünkü biz bayanlar genelde beyaz bir gelinlikle gireceğimiz mutlu bir yuva hayalleri kurarız.Henüz evlilik için erken diye düşünüyorsunuz anladığım kadarıyla.yada karşınızdaki evleneceğiniz insan mı bundan emin değilsizin.Ama ne mutlu size ki sevgiliniz sizi ömür boyu hayatında istiyor.Tabi size de hak veriyorum.Böyle bir karar pat diye verilmez.Erkekler evlecekleri kişiye kusursuz bir hayat sunmak ister maddi açıdan sıkıntı çektirmemek bu yükün altında ezilmemek için.Vardır elbet bir bildiğiniz.Kolay gelsin kardeşim:))

0|0
    0|0
  • Kıskançlıktan ziyade pek çok karışık duygu hissedersin hem mutlusundur hem de kendini düşünmek, kıyaslamak ihtiyacı duyarsın genelde bu psikolojide iken. Ayrıca yakın arkadaşı ise yardım edecek bir şeyler vardır, en basitinden elbise seçmek bile telaş yaratır insanda.O yüzden biraz zor bir süreç olabilir kimi zamanlar.

Bence bu durumda gerginlik yaşamak yerine ona nasıl hissettiğini sorabilirsin, onu yanında seven biri olduğunu hissettirebilirsin ve arkadaşının düğününde güler yüzlü bir kavalyelik edersen kız arkadaşın eminim ki oldukça iyi hissedecektir.

0|0
    0|0
  • Tabii ki bir kıskançlık oluyor. Elbette ki arkadaşın adına seviniyorsun ama bir yandan da "neden benden önce o" diye de soruyorsun. Ayrıca da hemen erkek arkadaşına dönüyorsun tabi bu durumda. Tek aday o olunca!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...