Hadi bakalim kilo vermeye karar verdim..?

Kilo mevzusunda ciddi takintiliyim cevremdekiler kilolu değilsin diyorlar aama iste malum teselliler bunlar.. Sevgilimden ayrildiktan sonra dikkat etmemeye basladim ama artik kendime gelme vakti geldi catti.. Fastfood yemkten uzak durabilirim ama çikolatadan asla:) neyse yemekten sonra soğuk maden suyu içmenin faydasi olduğunu duydum doğru mudur arkadıaşlar veya farklı ek fikirleri olan var mi yeşil cay tuketirim ama aliskanlk olduğu için artik pek bir etkisi olmuyor onun. Bogazini tut demeyin yapmaya calisacagim zaten spor olarakta çok düzenli olmasa da shapes düşünüyorum

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• her sabah aç karnına ve akşam yatmadan önce bir bardak ılık suya 2 yemek kaşığı elma sirkesi ve 1 çay kaşığı bal koyup karıştır bal istersen koymayabilirsin. 2 kere iç bunu günde kilo vermede çok etkili sirke bide bolca su iç araştır şstersen sirkenin faydalarını bide yemene dikkat et

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Merhaba
    Kalıcı ve sağlıklı kilo vermenin tek yolu egzersiz + beslenmedir. Kaldı ki iyi tasarlanmış bir egzersiz programı ile diyette bile olsanız normal bir insandan daha fazla yiyerek zayıflayabilirsiniz.

Profesyonel yardım (Özel Ders ya da Online-Birebir Danışmanlık) almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz

0|0
    0|0
  • www.kizlarsoruyor.com/.../q1319727-2-ayda-en-hizli-kac-kilo-alinir-isten-cikiyorum-2-gun-sonra-bakim
    bana verebilirmiin lütfen 20 kilo 25 kiloya kadar alabilirim :D
    adalete bak ya kimi verecem diye uğraşıyor kimi alacam diye
    adaletini s... dünya

0|0
    0|0
  • Onu bunu bılmemde spor yaptım 6 ay. Ama istediğimide yedım fast food dahil. 10 kılo verdım demır gıbı oldum tavsıye ederım. Hem neden diyetle kendını kısıtlıyosun kı dayanamayıp bozuluyo sonra o dıyetler

0|0
    0|0
  • bol lahmacun ye:)

0|0
    0|0
  • bütün kış ye yaz gelince karar ver ahh siz kızlar yokmusnuz :D

0|0
    0|0
  • ahahhaha karar verdin ama birkaç gün sonra bozucan :D

0|0
    0|0
  • bol su iç bide limon tüket