Yuzmek zayiflatip boyu uzatir mi?

Arkadaslar yuzmeye yazilmak istiyorum amacim hem spor yapmak hem zayiflamak aslinda kick boksa yazilcaktim sadece bayanlar olmadigi icin gidemedim o yuzdrn yuzmeye yazilmak istiyorum zayiflatir mi ve boyu cok uzatirmi.s

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• yüzmek çok sağlıklı bir spor branşı, doğru tercih yapmışsın.hafif bir diyetle kilo verip fitleşebilirsin.boy mevzuna gelince, yüzme vücudu esnetip omurgayı düzelten bir spordur.düzenli yüzdüğün taktirde 2-3 cm daha uzun gözükürsün..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Zayıflatır tabii ki.

0|0
    0|0
  • Boyun uzamasın diye yüzmeye gitmekten çekiniyorsun sen anladım..

Boyunda uzun değil zaten Ortalama Türk kızı boyu işte. Yüzmeye gidince de boyun 180 olmaz korkma..

0|0
    0|0
  • Boy uzattığını biliyorum bende yazılıcam 172 kaldım ters barfiks aleti alıcam bu hafta ayrıca basketbol oynuyorum ve evde gülünç olucak ama zıplıyorum bacakları uzatıyormuş onun haricinde bir alet aldım karın kasları için fakat yüz üstü uzanıp, çekiliyorsun boya faydası var, yüzmede ayrı bir spor bence git. :)

0|0
    0|0
    • Ya aslina bakilirsa boyumun uzamasini pek fazla istemiyorum :)

• Hmm insanlar 30-35 yaşına kadar gelişim gösterir kızlar genelde gelişimini 30 gibi tamamlıyor o zaman kadar boyunun doğal yolla uzaması olasıdır o yüzden 165 civarı felan olursun sende zorlasan 170 olur kızma afedersin ama cillop gibi kız olursun vallahi. :D

• Omuzları genişletir... Bir kızda pek istenmeyen bir özellik...squat yap hem hızlı şekillenir vücudun hem de çok seksi bir görüntü olur.

0|0
    0|0
  • Zayıflatırda boy uzatmaz

0|0
    0|0
  • Yüzmek herşeyden çok zayıflatıp , herşeyden çok boy uzatır ^^

0|0
    0|0
  • acayip faydası var kas gelişimine faydası olur, e tabi zayıflama açısından da bire bir boya pek etkisi olur mu onu bilemem

0|0
    0|0
  • Kilo vermene tek başına faydası olacağını sanmıyorum. Yediklerine dikkat etmen lazım ve bilinçli yapman gerekiyor.

0|0
    0|0
  • evet boyu da uzatır. zayıflatır da. hatta en ıyı spor denılıyor

0|0
    0|0
  • boyu uzatırda zayıflar mısın onu bilmiyorum :)

0|0
    0|0
  • Istediginii ye kilo almazsin :) ! Vucut hatlarini duzene sokmasini yardimci olur

0|0
    0|0
  • yüzmek süper bir spor fit bir vücut yaparsın

0|0
    0|0
  • en iyi spor yüzme deniyor daha fazla kalori yakılıyo

0|0
    0|0
  • HEM ZAYIFLATIYO HEM DE BOY UZATIYO

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• spor spordur tabii ki katkısı olacak

0|0
    0|0
  • emin ol cok faydalı

0|0
    0|0
  • Boy kac?

0|0
    0|0
    • 1.60 yasimda 19

• Bende 19 yasindayim canim ama boyun gayet iyi sirin sirin :) uzgunum ama daha uzamazsin platesle belko 2-3 cm uzun gosterebilirsin omurgayi duzelterek

• Yok amaann ben boyumu seviyorum ya kalsin boyle yuzmeye o yuzden biraz tereduutlerim var :)

• Boyun kacki

0|0
    0|0
  • Kasların sıkılaşır, belin incelir ama boya da katkısı olabilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...