Neden sadece Fenerbahçe ve Galatasaray?

Türkiye 'de 4 büyük takım olduğunu bile bile neden bazı insanlar Beşiktaş ve Trabzonspor 'u büyük olarak görmüyor? Beşiktaş, sözde hakem hatalarına rağmen buralara geldiyse zaten büyük bir kulüptür.

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• 200 bin nüfuslu trabzonun elinden şikeyle kupa almaya çalışanlar mı büyük, bunlar tamamen lif tvnin traj düşürmemek için yaptığı oyunlar, başka bir şey değil. 6 senede 5 şampiyonluk alabilen trabzonspordan başka takım yoktur.

forza trabzon

0|2
    0|2

Kızlar Ne Diyor 5

• Hem stadımız yok Allah'ın dağında maç yaptık haftalarca seyircisiz oynadık üzerimize oynadılar (gezi olayları malum) hakemlerin yediği naneler bunlar olmasaydı vodafone arena bu sezon açılmış olsaydı Beşiktaş şampiyon olurdu

0|1
    0|0
  • Çünkü Galatasaray kadar başarılı, Galatasaray kadar kendini tüm Dünya'ya kanıtlayan takımlar değiller.Aynı şekilde Fener'de öyle, Fenerbahçe'yi Fener yapan biziz Galatasaray olmasa bu rekabete ortak olamazlardı! Sadece tek fark şike tarafına gelince bizim onlara yol vermemiz en büyük onurdur.

0|0
    0|0
  • tramzonsporu büyükten saymıyorum ben

0|2
    0|2
  • Bir bjk'li olarak benim de merak ettigim soru

0|1
    0|0
  • 4 büyük diye bişey yok artık.
    Bana göre 2 büyük var.

0|0
    0|1
    • Kendinizi avutun

• Bizim kendimizi avutmaya ihtiyacımız yok. Fbjk olayı şu son günlerde daha da netlik kazandı yani o yüzden 2 büyük var ;) madem soruyu da sordun cevaplara düşüncelere saygı göstermek zorundasın.

• fbjk diye bişey omadı ki nitelik kazansın kadıköyde Seba ya küfür ettiler sen neyden bahsediyosun

Erkekler Ne Diyor 9

• İki büyük var Beşiktaş ve 70 ilk rakı

0|1
    0|0
  • Böle bir durum söz konusu evet Sinan Enginde demişti Türkiyede 2 büyük yaratılmaya çalışıyo GS ve FB diye. Gerçekçi olmak gerekirsede bu ikisi diğerlerinden farklı ;) AMa Bursayıda saymak lazım şampiyon oldu onlarda artık 5 büyük diye lanse ediliyor ;)

0|1
    0|0
  • Bazıları da Fenerbahçe ya da Galatasaray'ı görmüyor.

0|0
    0|3
  • Mılletten bızene kanka fb gs ne kadar buyukse bjk 2 katı buyuk hıammına :)

0|2
    0|3
  • Real Madrid ispanyanin en buyuk kulubu ayni zamanda dunyanin en buyuk kulubuydu- halada oyle ama bahsettigim donem biraz daha once.

o donemler barcelona henuz avrupanin buyuk takimi degildi. Ama rakibi dunyanin en buyuk takimiydi. Ispanyanin en buyuk 2. takimi ise barcelona idi lakin avrupada basarisi hic yoktu.

Real ile yaptigi maclar buyuk mac hatta el classico olarak nitelendirildi. Bir nevi Real Madrid'in ihtisamli gecmisi, buyuklugu barcelonayida yukari tasiyordu. nitekim son yuzyilda real madrid'in buyuklugu ve onunla yapilan rekabet barcelonayi inailmaz derecede buyuttu avrupanin en buyuk bir kac kulubu arasina girdi.

turkiyede fb-gs diye birsey var lakin avrupada feneri taniyan falan yok. galatasarayi herkes biliyor korede bile formasi giyiliyor. Ama fenerbahce barcelona kadar klass, vizyonlu ve zeki insanlar tarafindan yonetilmedigi icin Galatasaray'in buyuklugunu kullanamiyorlar. yabanci sinirina destek vermek sacmalik. aziz hep yabanci siniri kaldirilsin dedi. ama galatasaray şu an sirf yabanci siniriyla zorda diye bunu engelliyor. bakin tr'de kuluplerin yaptigi sey su, gs iyiyse ve citayi yukseltmisse diger 2 kulup gs'nin seviyesine cikamadigi ya da cikma gibi bir vizyonu olmadigi icin yukardaki gs'yi alasagi ediyorlar. bir ara fb citayi biraz yukseltir gibi oldu yine aziz yildirim kendi kendini imha etti. tr futbolundan bir 150 sene daha bisey beklemeyin. futbolun gelismesi icin rekabet olacak. koskoca real sahasinda barcadan 6 yiyor, munih realden 4 yiyor icerde. schalke 6 yiyor. united gibi koklu takim cityden icerde 6 yiyor. arsenal 8 yiyor. bizde ise skora gore yorum var. fark attiysan buyuk takim oldugun dusunuluyor. fakat olay bu degil

0|0
    0|0
  • beşiktaş daha byüktür çünkü bjk nin maçı kazanması hakemi de yenmesi gerekir

1|2
    0|2
  • neden dünyanın süper güçleri sadece amerika ve rusya?

0|1
    0|0
    • bu soruyu anladığın zaman neden galatasaray ve fenerbahçe dersin çünkü 2 sininde mazisinde bir çok başarı var diğerlerine göre.ülke bazında düşünürsen beşiktaşı türkiye yerine koy.yükselmeye çalışan bir takım mazisinde büyük başarılara imza atamadığı içindir dostum.

• Türkiyede 17 takımında çekemediği bir tek Fenerbahçe vardır heranlamda büyük olan. en çok filmlerdede geçen Fenerbahçe hatta dierleri pek onun kadar geçmiyor o kadarrrr.

0|0
    0|0
    • bu fenerbahçeli taraftar görüşü birde tarafsız bak.

• 17 takımında çekemediği bir tek Fenerbahçe vardır demiştin ya o sadece sana ve senin gibi diğer fenerbahçelilere göre öyle normalde öyle bir şey yok fenerbahçe 2011 yılından sonra hiç kimsenin s*kinde değil.

• evet doğru 17 takımında çekemediği bir tek Fenerbahçe var ama neyse seviyesizlerle tartışamam ben sen küfür etmeye devam et şike değil şike şike.terbiye öğrendikten sonra gelebilirsin.

• ikisinide tutmuyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...