İnatlaşmasından doğan bir aşk mı?

Nefret ettiğin biri vardı ve zamanla aşka dönüştüğünü farkettin.. Ama mantığın engel oldu sana.. Kendini zorladın, engelledin sevmemek için çünkü aklına en son gelecek kişiye aşık olmuştun. Ondan başka birşey düşünemez duruma geldin.

Sizce bu insanın kendiyle inatlaşmasından doğan bir aşk mi yoksa sadece bir heves mi?

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle al kağıdı kalemi. Neden bu adamdan nefret ettiğini yaz, dolaba as. Neden hoşlanığını da yaz. Genelde kızlar çapkın diye ondan uzak duruyorlar. Ama adı üstünde adam çapkın. Alttan girer üstten çıkar seni tavlar.

Böyle durumda bir kız arkadaş kalmıştı. uyardık ettik, dinletemedik. Çocuk sana göre değil bak yapma dedikse de dinlemedi. Neyse 1 sene kızın peşine koştu. En son eski sevgilisi ile yattığını öğrenmiş bizim kız. Maalesef bizim arkadaş da zarı yırtılmasa da bu çapsızla yatmış, birlikte olmuşlar. Sonra erkeklere hiç güvenemedi. Halbuki en başta aklına gelen doğruymuş. Adam çapkınsa hayır gelmez. Git bacağını becermeye çalışan köpeği düşün. Köpek bunu içgüdüsel yapar değil mi ? çapkın adam da içgüdüsel senle yatmak için sana binbir türlü yalan söyler. Evlenelim, seni çok sevdim, sen çok başkasın. Ben hiçbir kadını böyle sevmedim, yalan da yalan. Seni elde edene kadar, yada çok naz yaparsan gider başka bir kadınla ihtiyacını giderir.

Çapkın adamların şu köpekten farkı yok benim nazarımda :)

link

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Saçmalık.

... Hırslarına yenik düşen kişileri saçmalığa sürükleyen duyguları.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ilk aşkım işte böyle başladı. her konuda sataşırdık daha ilkokul olunca bir de tartışmalar uzar giderdi. sonra bir gün beden dersindeyiz bu koşarken takıldı yerde yuvarlandı falan. onu öyle görünce gözlerim doldu. lan adamdan nefret ediyorsun neden haline üzülüyorsun. kendi kendime saçmalama derken gerçekten aşık olduğumu anladım

önceleri insanlar ikimize de siz birbirinizden nefret ediyorsunuz bu sadece heves dedi. ama yok 4sene sürdü. öyle böyle heves olmaz boşuna ilk aşkım demedim

0|0
    0|0
  • evet bizzat yaşadım aslında nefret ettiğim biri değildi tanıştıktan sonra milyon kere hayır dememe rağmen o beni kafasına koyduğu için inat etti tabi bende... bu haftalarca sürüp gitti ve olmaz yaa yok daha neler dememe rağmen bir anda durup dururken hoşlanmaya başladığımı farkettim. kendimle değil erkek arkadaşımla inatlaşmamdan dolayı doğan bir durumdu (heves olsa kaçardı kim bilir) daha sonra oyuna dönüştü, alışkanlık ve mutlu son :)

0|1
    0|0
  • biraz daha denemelisin. bu süreçte belki vazgeçiceksin. belkide daha çok sevceksin. belki hareketleri sana batmaya başlicak. ya da hareketlerini daha çok sevmeye başlicaksın. bence biraz zaman.

0|0
    0|0
Yükleniyor...