Futboldan uzak olan erkek var mıdır? Ya da Maç izlemeden yaşayamam diyen?

Takım tutmayan, Maç izlemeyen erkek var mı?Yoksa Maç izlemeyen takım tutmayan erkek olur mu diyenlerdenmisiniz?

0|0
10|33

En İyi Kız Görüşü

• sanmam illa içinde vardır azıcıkda olsa futbol aşkı

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 33

• hatta övünmek gibi olmasın bu durumu çok fazla abartırız :) üzülerek söylüyorum futbol insanlığımızın önüne bile geçtiği zamanlar. olur. Futbolu çok severim, hatta futbolsuz da yapamam ama futbol benim için her şey değildir, Fenerbahçe benim için her şey değildir. Bunlar bana ancak zevk verir.

0|0
    0|0
  • bundan 1 2 sene önce çok fena fanatiktim futbolu saçma bulan izlemeyenler hakkında ters düşünüyordum bazı duygular eksik diyordum ama bu son senelerde futbol sevgim azaldı çoğu insn gibi güvensizlik futbol kalitesi derken futbolu eskisi gibi sevmemeye başladım yabancı maçları ynede izlerm ama eskisi gibi değilim içimdeki o heyecan bitti ne yapsam geri gelmiyor

0|0
    0|0
  • ASLA onsuz bii hayat benim için cehennem gibidir sadece futbol dğil tüm spor branşları benim için değerldr ***

0|0
    0|0
  • Futbolla şimdi pekde alakam yok.Önce galatasarayı tutuyordum birde sivassporu.şimdi hiçbiri umrumda değil.Uzun zamdır ne futbol oynuyorum nede takımlarla ilgim kaldı.

0|0
    0|0
  • Baksamda olur bakmasamda öyle aşırı bir bağlılık yok.

1|0
    0|0
  • çok az vardır, erkek dediğin futbolu sevecek

1|1
    0|1
  • ben izlemem bana futbol muhabbeti, boş geliyor futbolcular milyon euro ları kapıyor zenginin malı zügürdün cenesini yorar bana ne faydası var o takımı tuttum diye bana bir karı veya zararı olmadıgını düşünüyorum ve cevremde cok fanatiğide var benim gibi düsünenlerin sayısı hic kücümsenemeyecek kadar cok

0|0
    0|0
  • Endüstriyel Futbola karşı YAŞASIN TRİBÜN KÜLTÜRÜ ! Hayat tribündedir futbol sadece futbol değildir...

Herkes futbolu takip etmelidir sadece erkeği değil bana göre...

0|0
    0|0
  • futbolu sevmem.

0|0
    0|0
  • tanıdığım futbolla alakası olmayan hatta futbol topunu görse karakola bomba diye götürebilecek isimler biliyorum.

0|0
    0|0
  • Takım yok, evde mecburiyetten fenerliyim ama oturup maç izlemem. Oyna babam arka odada hasta gibi maç izler, bir dünya akraba gelir. Derbilerde teyzeme giderim evde durmam ortalık kalabalık diye.

Fotbolla tek ilgim PES oynamak.

0|0
    0|0
  • futbolla alakam yok. halimden memnunum. takim tutmayan erkek olur mu diyenlerin, erkekligi yanlis topta aradigini dusunmekteyim :)

1|1
    0|0
  • pek yoktur ama artık çoğalıcaklar

tff bunun için gerekli çalışmaları tam gaz yapıyor meraklanmayın :)

0|0
    0|0
  • ilgisizim oldkca...

0|0
    0|0
  • Acıkcası ben bır ara futbolla yatıp kalkıyodum.Aklımda sadece futbol vardı . Ama bır muddet sonra ondanda sıkıldım.Onceden butun macları ızlerdım.Yanı takım ısmı farketmez yeterkı mac olsun ızlerdım.Sımdı ıse kendı takımım besıktas JK nın maclarını bıle ızlemıyorum dogru duzgun. :) Zaten turk futbolunun bu durumu benı futboldan uzaklastıran en onemlı konudur :|||||||||

0|0
    0|0
  • futbolu severim ama aşırı değil olmasada olur,

0|0
    0|0
  • Var öyle tanıdığım bir adam, karısı da futbol hastası.

0|0
    0|0
  • en son maçı 2008 de falan izledim

takım tutmuyorum

aşırı gazete okurum

spor haberi neredeyse hiç okumam

sadece önemli başarı almış spor dallarının ilgili haberini okurum

1|0
    0|0
  • o erkek benim

0|0
    0|0
  • Ben varım. Sadece takımların adını biliyorum. Galatasaray Fener , BJK filan. Kim oynar, kaç gol atar hiç işim olmaz

0|0
    0|0
  • evet ben varım nefret ederim futboldan sevmek zorunda da değilim.sevmeyen çok arkadaşım var.futbol meraklısı kızlardan da hiç hazzetmem

0|0
    0|0
  • Olur tabii ki, mesela ben varım. Hiç ilgilenmiyorum futbolla, sadece takımların adlarını falan bilirim :D

0|0
    0|0
  • İnan ki var.Benim kankalarımdan biri :D Adam o kadar uğurludur ki hatta; radyoyu açar gol atarız. :D Maç izlerken yanımıza gelir gol atarız. :D

0|0
    0|0
  • mutlaka vardır

0|0
    0|0
  • olmazmı olur tabi boş iş bana göre mesela ama herkeze göre değişir sevende var sevmeyende.

0|0
    0|0
  • ben fenerbahceden baska hiç bi takımın macını izlemem ıyyyyyyyy

0|0
    0|0
  • ben ben ben. Ne o öyle bir topun arkasından 11 kişi koşuyor (klişe)=D

0|0
    0|0
  • o erkegin hormonlarinda sorun vardir

0|0
    0|0
  • futboldan uzak olan erkek cok nefret eden cevremde cok . . .

0|0
    0|0
  • Futbolsuz asla! Sende o büyüyü hissetsen vazgeçemezsin.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 9

• Benim tanıdığım var maçlara ilgisi olmayan, hem de çok. Ama benim için erkkelerin maç sevmesi problem teşkil eden bir şey değil, çünkü ben de severim :)

0|0
    0|0
  • Benim var birkaç tanıdığım sevmeyen. Babamda buna dahil nefret ediyor adam.

1|0
    0|0
  • vardırr bu gidişlede çoğalıcaklar :)

0|0
    0|0
  • Çevremde 1 erkek bile yok futbolla ilgilenmeyen.

0|0
    2|1
  • EVET BABAM HİÇ ALAKASI YOKTUR İZLEDIĞINI BILE GORMEDIM

0|0
    0|0
  • war war war benim manitaaa :D

0|0
    0|0
  • Futbol sevmeyen erkek var..Abim sevmez mesela hiç ilgilenmez

0|0
    0|0
  • futboldan uzak erkek var evet şaşıp kalmıştım duyunca :)

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşım öyle...formaliteden fb li olan bir insan.maç izlemez :)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...