Body ile ugraşan arkadaşlar bir bakabilir mi?

SelamınAleyküm arkadaşlar.Ben evde body calısıyorum arkadaslar 10 kglik 2 çift dambıllım var onlarla her hareketi yapıyorum onun yanı sıra mekik şınav ve barfix çekiyorum.Ama düzenli değil karar verdım 1 haftadır düzenlı calısıyorum ama duyduguma göre cok iyi beslenmek gerekiyomuş.Sürekli et falan yemek gerekıyomus ama arkadaslar benım durumum iyi değil hergün et yiyemem haftada bir başka nerelerden alırım gereklı proteini yardım edermısınız?

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• Yüksek oranda protein içeren sebzeler var. Google'dan 2 Dakika'ya bulursun. Onun dışında süt, yumurta, peynir. Yalnız aşırı protein tüketimininde zararları vardır, proteini ne kadar arttırırsan su da o kadar çok içmelisin

0|1
    0|0
    • Teşekkürler:) birde havadar bir ortamda spor yap, çamlar açık olsun mesela. Bol oksijen kaslarının daha iyi çalışmasını sağlayacaktır

• he bide 10 kglik dambılla kol kaslarımı geliştirebilirmiyim? :)

• Kol, omuz, göğüs kısımlarını rahatça geliştirirsin. Fakat kullandığın ağırlık seni hemen yormamalı, 10 kere kaldırıp indirip hemen yorulmamalısın. Ağırlık çalışmadan önce kaslarını esnetmeni öneririm, sakatlanmanın önüne geçer.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 8

• dumble iş görür ama önce vücut ağırlığınla ısınma yapsan daha iyş olur.protein için en ideali ton balığı, yaklaşık %30 u proteindir.4-5 bıldırcın yumurtası kırıp üzerine portakal sıkarak rahatça içebilirsin ki çok faydalıdır.karbonhidrat ve protein ihtiyacını büyük oranda karşılayacak bomba gibi bir tarif vereyim sana kilo aldırabilir miktarını ona göre ayarla.süt,2-3 adet veya daha fazla bıldırcın yumurtası, muz ve bir yemek kaşığı nişastayı veya kilo almak istiyorsan miktarı arttırabilirsin, mikserle karıştırıp iç, çok besleyici ve doğaldır enerjisi fazladır.mikserin yoksa muzu püre haline getir bir kasede ezerek, sobra üzerine yumurta kırıp iyice karıştır.daha sonra bir bardak sütle karıştırarak iç.ton balığı ve yumurtayı bimden ucuza ve kaliteli olarak temin edebilirsin..iyi çalışmalar..

0|0
    0|0
  • et yemene gerek yok illa, deli gibi...varsa yersin yoksa yiyemezsin...biraz geçsin abartmadan supplement kullanırsın..en ucuz ve en mükemmel protein (aminoasit oranı en yüksek) yumurtadır..abartmadan , sarısını, beyaz ağırlıklı yumurta..sebzede protein vardır, ama sebze proteini kaslandırmaz, bilgine...(az miktarda diyelim) ...bunun yanında karbonhidrat alacaksın bol bol, ama kalitesiz değil (şeker un vb.)..kaliteli karbo.. bütçene göre bakliyat, kepek makarna, esmer pirinç, meksika fasulyesi vb...

0|0
    0|0
  • Kaliteli protein olarak protein alırsan problem olmaz. Yani çikolatadan falan değil de yiyeceklerden protein alman lazım. Et, balık bunlar iyi proteinlerdir onun yanında baklagillerdeki proteinlerde aynı işi görür. Araştır internetten besin değerlerini ona göre kendine bir yeme programı çıkart. Antrenmandan önce karbonhidrat, antrenmandan sonra protein alman lazım. Ona göre ayarlarsın işte. Gece yatmadan da süt içer yatarsan sen uyurken vücudun aç kalmamış olur.

0|0
    0|0
  • arkadaşım sana güzel bir tavsiyem var.eğer gerçekten bunu yapmak istiyorsan şu gruba gir www.facebook.com/groups/p90xturkiye/?fref=ts
    buraya yazdığını copy paste yap emin ol sana daha çok yardımcı olucaklar ve sana sadece beslenme değil yapman gereken hareketleri de video yardımıyla sana sunucaklar..

0|0
    0|0
  • 1 haftada sonuç alamazsın gnc mağazalarına bakabilirsin

0|0
    0|0
  • Et yemen değil protein alman gerek yumurta süt peynir balık tavuk kırmızı et de var proteinde bütceni hangisi zorlamıyorsa yiyebilirsin

0|1
    0|0
  • ugrasmiyorum

0|0
    0|0
  • Yumurta beyezı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...