Şampiyonluğa hazır mısın ultraslan?

şampiyon takımın sampıyon taraftarı hazır mısın cumartesi gunu birilerinee haddini bildirmeye . . . takımımıza guvenıyoruz galatasarayli olmak ayricaliktir anli ak gönlü pak tertemiz şampiyonluğa hazır mısınız cimbomlu üyeler ;))) inanmayan fenerli olsun :)))) link

şam-pi-yon ga-la-ta-sa-ray ;; ))

Güncellemeler:
link - ;)
Şampiyon CİMBOMBOMUM ne istersen iste benden istersen donatalım dört bir yanı bayraklarla laylaylaylaylay :D:D:D:D
Şampiyonluk yarınlara kaldı nanananynananyanayan :))) link

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 7

• ultraaslan ın en büyük rüyasıdır kadiköyde galibiyet ,birde üstüne şampiyonluk.ama şampiyonluk için hakketmek gerekir,sahanda yenildiğin rakibinden daha iyi değilsin,ayrıca finallerde sahanda hiç galibiyetin yok,bjk deplasmanını ofsayt golle geçebildin,trabzon deplasmanı okkalı bir hatır şikesi...o kadar büyük takımsan sivas a sahanda yenilip kupada da elenmezdin...fatih terim de hakemlere küfür etmeseydi de ceza almasaydı...üstelik bu sene fenerbahçe şike yaptı iftiraları ile seneyi geçirdi ,lugano,santos,nianag,emenike gitmesine rağmen takır takır kazanıyor..helal olsun FENREBAHÇE ye ,şampiyonluk için Fenerbahçe stadının maketini yapmak yetmiyor işte...:))))

2|1
    1|1
    • link bırak eğlensin cinconlar sabriler:))

• her mahkemede dolaşan suçlu değil,medyayı ergenekon yöntemleri ile organize eden bir sisteme karşı savaşan ve vu savaştan galip çıkan bir kulüp FENERBAHÇE...galatasaray başkanı ve yönetivcileri yargılanmadan bir an önce küme düşürülsün telaşındaydılar neden acaba...!

• cok galıp cıktı tabıı federasyonun tesebbus kararlarını gor etık kurulu baskanının acıklamalarını gor gel bıde platının dun yaptıgı acıklamaları gor ondan sonra galıp cıktık de yakında gorursun goruceksın galıp cıktıgınıı sız kume dusurlsenız ne burda asıl mesela bundan sonra sıke artıcak korkusu sızınle alıp veremedııımız yok..kendınıze bu tıp cıkarımlar yapmayın...yakında gorursunuz...aklandınız mı aklanmadınız mı tff nın celıskılı kararlarından bellı kendınızı kandırmayın...!

• ultraslanı bilmemde ben şampiyonluğa hazırım :)

1|2
    0|0
  • işiniz biraz zor ( fenerli degilim )

1 play off a girerken ki puan farkınız eridi

2 kadıköyde maç ( sizin psikolojinizi etkiliyor)

3 fatih terimin cezası var

işiniz zor bakalım ne olacak kardeşim

ben bu maçta çok olaylar cıkma ihtimalı var diye görüyorum

ve şampıyon olmanızı

fatih terim e baglıyorum eger beşiktaş macında ki gibi sahanın en iyisini alıp en kötü oyuncu olan sabriyi katması gibi teknik hatalar yaparsa şampıyonluk elinizden gider

bu hafta çok iyi moral ve motive etmesi gerekli takımı

1|1
    2|1
    • terim faktörü işin kadıkoyu fılan kalmadı umursamıyoruzz bırılerının dedıgı gıbı ÖL-ME-YE gidiyoruz oraya...gol atması gereken saldırması gereken onlar... İŞİMİZ ZOR EVET AMA takımımız ŞAMPİYON OLUCAKK ŞÜPHEMİZ YOK GEREKENİ ALIP GELICZ ORDAN...AYRICA TUM PISLIKLERI YAPICAKLAR HEPSI YINE UNUTULUCAK SUPHEMIZ YOK...

• sezoox şimdilik susuyoruz tamam o kupayı aldığımızda herkesin haddini bildircez şimdilik sakin olalım cumartesi günü HERKES FLORYADA OLSUN hem şampiyonluk öncesi takımı uğurlarken hem de şampiyonluk kutlamalarında

2|2
    3|0
    • sız susun sızınle cumartesı konusucam ben kendı taraftarma seslendım anlasıldı nokta ;)))

• ben varım senden koyu :D:D haha sınırlıyım fenerlılere hakettık dıyorlar yaa yazdıgını bıle okumadım tam :)) bu sampıyonluk cok anlamı hale geldı ;)) ŞAMPİYON GALATASARAY . . .

• FENERRRRRRRRR :))))

• Biz zaten hazırız sezoox:))) İnanç =***GALATASARAY.****

0|1
    0|0
  • fenerbahçe olarak hazırız.

1|2
    3|1
  • maçtan sonra bu soruyu silme ama ;)

0|0
    0|1
    • soru sılme yok meydan okuyorum size alın sıze soruu :=)) ınanc budur ŞAMPİYON GALATASARAYY ;)

Yükleniyor...