İç çamaşırı giymeyen biri hakkında ne düşünürsünüz?

İç çamaşırı giymemek normal mi yoksa size göre herkes iç çamaşırını giymeli mi?

0|0
13|21

En İyi Erkek Görüşü

• ic camasiri giymemek bana gore ve genel ahlak kurallarina gore normal degil evet herkes ic camasiri giymeli, giymemeyi savunan erkek ic guduleriyle hareket ediyordur giymemeyi savunan bayanda rahatsiz oluyor olabilir ondan giymeyebilir ama dedigim gibi ne yapip edip ahlak kurallarina binaen giymeli diyorum...

0|1
    0|0
    • Kımse görmuyorsa gıyıp gıymedıgını nasıl ahlaksızlık oluyor kı

• Okadar dıkkatlı bakınca ee tabı kı anlaşılır yanı iahı sıze :D

• Pek bi ahlaklıyız ya! Toplum olarak yan..

Erkekler Ne Diyor 20

• Diğer insanlar giymediğini farketmiyorsa ve rahat ediyorsa beni ilgilendirmez. Fakat eğer giymediğini farkedersem garibime gider. Çünkü rahat edilebileceğini sanmıyorum.

1|0
    0|0
  • Yazın bazen giymiyorum. İç çamaşırı giymenin en önemli yönü normal giysilerin temizliği ile ilgili. Yoksa başkasını ilgilendiren bir detay değil. (Erkek detayı için konuşuyorum)

1|0
    0|0
  • birşey düşünmem, keyfi bilir. Rahatına falan düşkündür. Nasıl rahatsa öyle yapsın. Giyinmenin doğrusu yanlışı olmaz. Doğru ve yanlış diye sınıflandırmak doğallığı bozar.

1|1
    0|0
  • iç çamaşırı candır.

giyin giydirin

1|1
    0|0
  • Yerine, durumuna ve kişisine göre dünyanın en seksi durumu veya en itici hali olabilir. Genelde giyilmelidir, sağlık ve hijyen açısından kıymeti bilinmeyen bir faydası var.

1|0
    0|0
  • Giymeyince kendimi çıplak hissediyorum açıkcası :)

ama giymeyende giymez tabiki zevkler ve renkler görecelidir nasıl rahat ediyosa öyle yaşamalıdır

0|0
    0|0
  • Giymemek normal değil, herkes iç çamaşırı giymeli.

0|0
    0|0
  • Giyinmeli.

... Düşünmesi bile itici geliyor.

0|3
    0|0
  • Ben pek giymekten hazzetmem..

Giyedene karışmam. :)) Naçizene.

1|0
    0|0
  • yooo giymeyebilirde...ama alışkanlık haline getirmesi, ileride problemlerle karşılaşmasını kaçınılmaz kılacaktır...ayrıca iç çamaşırının zaman zaman giyilmemesi makbul.

1|0
    0|0
  • normal veya anormal diye cevap verilemez bence. Yapılabilcek ve bazı durumlar dışında da hiçbir sakıncası olmayan bir durum

0|0
    0|0
  • Bir giydiğini bir daha giymiyorsa sorun yok aksi halde düşüncek kadar bile durmam yanında..

0|0
    0|0
  • Evde olabilir ama saglık için giyinmeli dısarda kesin giyinmeli :)) Ben asla cıkmam öyle tuaf oluo :)))

0|0
    0|0
  • aaaa kıçında donu yok derim :))

1|0
    0|0
  • her an soyunmaya hazır diye düşünürüm xD

0|0
    0|0
  • eğer ağının araya kaçması rahatsız etmiyorsa şahsı, giymeyebilir =)

0|0
    0|0
  • normal

0|0
    0|0
  • Anormaldir.Evet, saglik ve hijyen acisindan gereklidir. ( Ozel durumlar haric )

0|0
    0|0
  • İşte ya da dışarı çıkacaksam mecburen giyiyorum. Ama evde rahatlığı için giymiyorum, giydirmiyorum.

1|1
    0|0
    • ben yalnız mıyım diye düşünüyordum..

Rahatlık abicim ohh mis gibi!

• Giymem giyenle e konuşmam diyorsun yani giydirmem iyiymiş :D

• mal derim

0|1
    4|2

Kızlar Ne Diyor 13

• Hiçbirşey düşünmem.

ama mını etek gıyıpte öyle firkik veren yada özellıkle göstern için teşhirci derim

0|0
    0|0
  • Sütyen giymeyen bir kadını teşhirci olarak görüyorum.

Alt çamaşırlar ise sağlık için önemlidir.

0|1
    1|0
  • Mahrem yerlerini görmediysem zaten bir şey düşünemem, nereden anlayayım. Ama ben giymeden rahat edemem o ayrı. Ve skinny pantolon giyince iç çamaşırının dikişleri görüneceğine hiç giymesin daha iyi bence. Tabi dikişsiz iç çamaşırları da var o ayrı. :)

1|0
    0|0
  • Bence herkes giymeli hem hijyen açısından hemde rahatlıkiç çamarşır giyinmeden kıyafetini giyen biri nasıl rahat edebilir ki?

0|0
    0|0
  • acikcasi igrenirim ic camasiri giyinmeyenden ..

1|2
    1|0
  • bnce giyinmemek çok saçma .. hem kişiyi en iyi belli edende iç çamaşırıdır.. bayanı bayan yapan erkeği erkek yapan .. tabi herkezin keyfi bilir.. ama bna göre hem saçma hem de itici

0|1
    0|0
  • ende olduğum sure zarfında coğu zaman giymıorum.. dışarıda da cok sıcaklarda sutyen yerine atlet gibi fanilya tarzı giyip uzerime tişot giyerim yada gomlek , ruhunuz bile duymaz.. :D ama evde cidden giymem, sevmiorum cunku

0|0
    0|0
  • ben bazen rahatlık için giymiyorum ama dikkat etmek gerekiyor sırf göstermek için giymeyenler de var. ayrıca hijyen açısından giymek de daha iyi.

0|0
    0|0
  • giymemek anormal . :D

0|1
    0|0
  • O kadar güzel ve sexy ic camasirlari dururken hic bir sey giymemek olurmu ya :-)

Hem insanin rahati bozulur bence...ama kisiden kisiye degisir tabiki madem o kisi icin rahat o zaman istedigini yapsin kendi bilir :-D

0|0
    0|0
  • fakir yazık derim :)

0|0
    0|0
  • işini yeni bitirmiş heralde derim =)

1|0
    0|0
  • özel bir şey düşünmem zira kimseyi içinde bir şey olup olmadığını görecek kadar incelemem. eğer özel olarak ilgilenmesen bile anlaşılıyorsa, rahatına düşkün olduğunu düşünürüm. benim gibi!

1|0
    0|0
Yükleniyor...