Kızlar çırak olmayı kabul eder mi?

Benim bir fikrim var şöyle ki, evleneceğiniz adamın annesinin yanında belli bir süre çırak olmayı kabul eder misiniz? Erkeğiniz olacak kişinin nasıl yaşadığını, ona ait her şeyi annesinden öğrenseniz, çok daha güzel olmaz mıydı eşiniz hem size daha sadık hem de daha aşık olabilirdi.. Şimdi "ne yani annelik mi yapacağız" diyenler olabilir. Tabi ki onu kastetmiyorum gidip de oğlanın anası olmayacaksınız ondan zaten var, bu bilgileri öğrenip kendinizle bütünleştireceksiniz siz yine siz olacaksınız.. Tamamen sizlerin aile saadetini düşündüğüm için ha kendi çıkarlarım öncelikli değil burada :D

Evet cevapları alalım.

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• -daha önce ciddi ilişkin oldu mu aşkım?

-hiç evlenmedim ama 3 kez çıraklık bir kez de ustabaşılık yaptım bitanem :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• eşim olacak insanın ailesini tanımayı isterdim elbette.haklarında bilgi sahbi olmayı güzel iletişim kurmayı. eşim sırf bana daha çok aşık olsun sadık olsun cümlesine katılmıyorum.sonuçta beni severken ailesi olmadan ben olduğum ve benimle yaşanılabilir hayatının olacağını düşündüğü için sevmiştir

0|0
    0|0
  • ederdim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sonra da aşama #2 erkek kız tarafında kalacak

aşama #3 çiftler, tek başına kalacak bir süre

sonun staj defteri yazılmayacaksa, birbirinin içinde bir süre geçirmek güzel birşey..

ama mentalitedeki oğlanın anası gibi olma fikrini sevmedim, o annem gibi olmasın, ben gibi olsun isterim.

0|0
    0|0
    • yok dostum zaten dedim anası olmayacaksınız diye senin davranışlarını yaşama şeklini öğrenecek ona göre ayak uyduracak işte aslında senin istediğin gibi oluyor sonuç olarak ;)

• ederler

0|0
    0|0
  • ederler.cogu

0|0
    0|0
Yükleniyor...