Sabah kalktıgınızda bugün ne giysem diye uzun uzadıya düşünür müsünüz?

Sabah kalktıgınızda bugün ne giysem diye uzun uzadıya düşünürmüsünüz ? Yoksa bir çırpıda giyinirmisiniz,ne giysem diye düşündüğünüz zaman özel güneler midir?

0|0
162

En İyi Kız Görüşü

• en büyük dertlerimden biridir heralde n e giysem derdi her sabah aynı stres off çekilir gibi değil bizim işimiz zor.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 15

• oooo bak napıyorum

dolabın kapağını açık tutuyorum sabah uyanınca yatakdan(yatağımın görüş mesafesiyle tam karşısında dolabım ve her şey asılıdır bende tshrtten kot pant kadar katlı koymam sevmem) o pant şunlamı giysem yoo yoo şu elbiseyi şu çantamlamı taksam diye yarım saat kurarım kendimce yattığım yerden

0|0
    0|0
  • akşamdan planlarım son anda aksilik çıkmazsa iyi olur

0|0
    0|0
  • bi gün önceden ayarlarım genelde

0|0
    0|0
  • hiiiç uğraşmam akşamdan ayarlarım giysilerimi sabahdan ortalığa düşmem ne giysem diye

0|0
    0|0
  • Hayır özel gün değil hergün işe gittiğin için seçmek zorunda kalıyosun çok sıkıcı bi durum geceden hazırlamak lazım oda üşengeçlikten hazırlamıyorum =(

0|0
    0|0
  • Böyle kararsızlık yaşamamak için mümkün olduğunca akşamdan hazırlıyorum.Yoksa bazen dolap bana, ben de dolaba bakıyorum, ve işe geç kalıyorum. :)

0|0
    0|0
  • Ben akşam yatmadan önce ne giysem diye düşünürüm, karar veririm, sabah kalkınca neye karar verdiğimi unutur yarım saat onu hatırlamaya çalışırım. Dolayısıyla uzun sürer giyinmem evet.

0|0
    1|0
  • aksamdan hazirlarim

0|0
    0|0
  • geceden hazırlıyorum ne giyeceğimi

0|0
    0|0
  • bir çırpıda giyinirm hiç düşünmem

0|0
    0|0
  • her gün giyeceğim kıyafetleri bir gün önceden hazırlıyorum

0|0
    0|0
  • Bir gece öncesinden düşünürüm.

0|0
    0|0
  • hayır düşünmem ama özel günler cok düşünürüm

0|0
    0|0
  • herkes akşam hazırlıyormuş ben düşünürüm ne giysem diye:) utandım bak şimdi nebiçim kızım

0|0
    0|0
  • akşamdan ne giyeceğime ne takacağıma saçımı nasıl yapacağıma kadar her bişeyi planlıyorum. Sabaha bıraksam paçoz gibi çıkarım kesin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• genelde yatmadan karar verir ve sabah giymek üzere hazır hale getiririm.

0|0
    0|0
  • bir dost bir post yeter bana

0|0
    0|0
Yükleniyor...