maç sonrası melo yıldırım demirörenin elini sıkmadı sizce melo yerinde mi davrandı?

melonun yıldırım demirörenin elini sıkmamasına şaşırmadım zaten orda olması hataydı

0|0
2|14

En İyi Kız Görüşü

• o adam zaten mello elini sıkmayıonca kaçtı eehehehhe. zaten morali bozulmuştu o adamın biz kupayı alınca. "Ben saha içinde olabilecek bir hareket yaptım. Hakemler gördü. 6 tane hakem var. Bir ceza olsa keserlerdi. Ama bunun üzerine beni ülkeden kovmaya çalışan bir adamın elini niye sıkayım? Sahalarda neler oluyor. Bir baksın. Daha iyi baksın. Bir daha baksın. Konuşacağı son hareket benimkiydi. Ama o beni seçti kovmak için. Ben de elini sıkmadım." "Ben saha içinde olabilecek bir hareket yaptım. Hakemler gördü. 6 tane hakem var. Bir ceza olsa keserlerdi. Ama bunun üzerine beni ülkeden kovmaya çalışan bir adamın elini niye sıkayım? Sahalarda neler oluyor. Bir baksın. Daha iyi baksın. Bir daha baksın. Konuşacağı son hareket benimkiydi. Ama o beni seçti kovmak için. Ben de elini sıkmadım."u da nedenidir.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 14

• Ben de Galatasaray'lıyım, maçı izledim, seremoni de Melo'nun hareketini göremedim, sonra dan okudum. Ben, olsam Federasyon Başkanı'nın elini sıkardım. Profesyonel bir futbolcu, takımının bağlı olduğu Federasyonun Başkanına saygı duymalı, kurumsallık adına, o isim önemli değil, temsil ettiği makam önemli.. Başkanın elini sıkacak, ama, eleştirmesi gerekince de, uygun platformlarda eleştirisini yapacak... Ben böyle düşünüyorum. Ayrıca, Federasyon Başkanını da hiç sevmem.

0|1
    0|1
  • Yıldırım Demirören zaten geldi geleli Galatasaray' a ayrı bir kıl.

Süper finalden beri bu tavrı var.

cut.

0|0
    0|1
    • adam galatasaraya kupa verirken yüzü gülmüyo ama kaderinde cilvesi en çok kupayı galatasaraya verdi

• Ettiğin bulur. Yıldırım gibi düşeriz tepesine. Şimdi Fenere sırıta sırıta versin kupasını dingil.

• ayıp etmiş yapmamalıydı, melo taraftara cok oynuyor, onun işi sahada vazıfesını yapmak, bu yaptıgı aslında yonetımede hakaret! sizden bır yol olmaz ben hallederım der gibi, tamam cok sevıyoruz ama...

0|0
    0|0
  • fazlasıyla..

0|0
    0|1
  • Melo pisliğin biri.

1|2
    0|0
  • Melo'nun kendini düzene sokması şart, en azından o formada ki Türk bayrağının hakkını vermeli.. :)

0|0
    0|0
  • yıldırım demirören adam değil meloda adam değil o yüzden ikisi birbirinin elini nasıl sıkmamış hayret sanırsam kemik konusunda anlaşamadılar :)

0|0
    0|0
  • Oynatta görelim ugurcum :D Link atsan iyi olurdu Niye sıkmadı ki

0|0
    0|0
  • doğru diyorsun melonun gs takımında olması ve kupa töreninde olması hataydı

0|0
    0|0
  • onun elini gitsin yavşak fenerliler ve bjkliler sıksın

1|1
    0|1
  • biz sadece adam olanların elini sıkarız meloda onu demek istemiş bu

0|1
    1|0
  • melodur ne yapsa yerindedir

1|0
    0|0
  • Bunu yapmasının bir nedeni var mı? Galatsarayın hakemlerle ilgili bir sorunu falan yok.

0|1
    0|1
  • maraton aklima geldi evet umit sendeyiz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bunu sadece Melo yapmadı diye de söylememek lazım, Yıldırım Demirören de aynı şekilde ona elini uzatmadı ve Melo düşmanı aynı zamanda Beşiktaş yanlısı olduğunu bir kez daha gösterdi gerçekten tebrik ederim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...