Ölümün sıcaklığını hissettiniz mi?

ölümün kıyısından döndüğünüz oldumu bu durum hayatınızı değiştirdi mi?

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• soğukluğunu diyecektin herhalde.

Karbeyazdır ölüm ellerinden gülüm

Yine yoksun diye düşmanım her güne:)

1|0
    0|0
    • senin için soğukluğu olsun :) ama hemen hemen aynı yaklaşım tarzı amaç hedef aynı yani ..(:

Kızlar Ne Diyor 5

• cogu kez döndüm.yılda 5-6 kez ölümle burun buruna gelırım.bakalım ne zaman cıdden olucem bılemıyorum ama en buyuk kazamı eskı erkek arkadasımla ve kuzenımle yaptım.ıkısıylede 1 hafta arayla yaptık.bırınde vıtes yerınden cıktı ve dıreksıyon kılıtlendı verılmıs sadakamız varmıs uçurum yerıne surlara çarptık.dıgerınde ıse takla atmıstık

0|0
    0|0
    • gerçekten öyle insan böyle olayları yaşadığında hayatın pamuk ipliğine bağlı olduğunu hissediyor aslında

• evet ama sonradan yıne aynı hayata devam edıyoruz kotu olan bu.ders alamıyoruz kendı adıma sahsen alamadım dersımı

• bende iki defa ölümden döndüm benim ki daha farklı birkeresinde su boğazımda kaldı son anda bir nefesle kurtuldum birkerede elektiriğe çarpıldım

• çokkkk.

boğuldum,defalarca araba çarptı, bi kere geçici körlük sonrası hafıza kaybı yaşadğımda bilincimi kaybetmeye başladğımda o an ölüyrm sanmıştım

ama hep aynı tas aynı hamam

0|0
    0|0
  • evet döndüm ama çocuktum tırın altında kalmıştık ama kurtuldum ve ailemede bişey olmadı şans eseri

0|0
    0|0
  • daha iki gece önce...

0|0
    0|0
  • kaza gecırmıstım o zaman cok kotu bır duygu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• evet aynı gün iki amelyat gecirip peşpeşe herhalde bu son nefesim dedim biraz daha dikkat ediyorum kendime artık

0|0
    0|0
  • Kısa süre önce Petrol ofisinde araba alev aldı patlasaydi hayatım degisebilirdi .1 yaşındayken ariga dusmusum şans eseri bogulmamisim.değişen birşey olmadı yine :)

0|0
    0|0
  • hissettim de pek sicak degildi baya soguktu

1|0
    0|0
  • yokk henuz olmadı.

0|0
    0|0
  • üç gün yoğun bakımda kaldım birşeyleri değiştirdi mi,hayata daha sıkı mı sarıldım? hayır...

0|0
    0|0
  • hissetmedim.

0|0
    0|0
  • hjgfjg

0|0
    0|0
Yükleniyor...