Kızlar sizin kaç çift ayakkabınız var? Kaç çift ayakkabı az, kaçı çoktur?

Kızlar, kaç çift ayakkabı az ayakkabı ya da kaç çift ayakkabı çok ayakkabıdır? Kız arkadaşımın nereden baksak 50 çiftten fazla ayakkabısı var. Bir çoğunu giydiğini hiç görmedim, giyeceğini de sanmıyorum. Ona sorsanız o kadar az ayakkabısı var ki! Her alış verişe gittiğinde muhakkak bir çift ayakkabı almıştır.

Sizin kaç çift ayakkabınız var? Kaç çift ayakkabı az, kaçı çoktur?

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• eskiden aldığım artık giyinmeyecek kadar yıpranmış güzelim ayakkabılarımı saymazsak.ımmm..şimdi 1çift spor ayakkabım 1çift klasikle spor karışımı bi ayakkabım 1 çift botum 1çiftte çizmem var.50çift gibi abartmamak lazım.ona verceğin parayla ev alırsın di mi ya :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Yazlık kışlık, spor-abiye, bot, çizme, terlik hepsi toplamda 20-25 çifti bulmaz herhalde .Çoğunu da ben almamışımdır, bir yerlerden gelmiştir.O yüzden kullandığım sayı çok daha az oluyor . Çok fazla alış veriş sevmem. Bana fuzuli geliyor. Bir bayanın 100 çiftin üzerinde ayakkabısının olması çoktur. Ama temel ihtiyaçları düşünürsek spor ayakkabı, kışlık ayakkabı, açık ve kapalı abiye ayakkabı, yazlık ayakkabı, çizme, bot vb.. minimalde en az 10 çift gerekir.çok az çeşitleme olması durumunda da sayı 30u kolayca bulur.

0|0
    0|0
  • bir çift bej rengi bot, iki çift siyah düz ayakkabı, 3 adet converse tipi spor ayakkabı, 1 çift de siyah uzun bot :)

yaz için de bir çift kırmızı ayakkabı ve üç beş tane terlik :))

sayabileceğim kadarlar...

1|1
    0|0
  • 20 çift var sanırım saymadım daha önce..çoğu yazlık..e düğünde falan giyerim diye alıyorsun bi daha da giyemiyorsun..

20 den fazlası fazla sanırım :)

0|0
    0|0
  • bende de ayakkabı yok pek öyle bir takıntıya hasip değilim daha çok kıyafet alırım ben...

0|0
    0|0
  • Siz böyle söyleyince kendimi marstan gelmiş gibi hissettim...Alışverişle aram hiç yoktur.

1|1
    0|0
    • dert değil şekerim, görmemiş gibi yüzlerce pabuç almayan kadınlar daha doğal, hangi ülkede yaşadığını biliyorlar en azından:)

• 43 tane ayakkabim var. Iyi böyle, degisik giymek iyidir

0|0
    0|0
  • ayakkabım pek yok aslında kıyafet almayı daha çok seviyorum en fazla 30 çift falan ayakkabım vardır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Benim bir kız arkadaşımın yatak odasında ayakkabı ve çizme kutuları yığılıydı. insan ayakkabılarını yatakodasına sıralar mı yahu? tamam temiz kutularda falan da o kadar 70 çift ayakkabı ne işe yarar yahu?

0|0
    0|0
    • Ben hemen sana açıklayayım; hani hatun topuklu ayakkabısız olmaz diyorsun ya onlardan bir iki çift olunca hiç bir şeye yetmiyor... Malesef her giysinin altına aynı düz topuklu siyah ayakkabı giyilmiyor. Senin barbi kesin sarışındı çünkü sana hazinesini göstermiş:) Çok da değilmiş yani.. Her giyisiye uyacak ayakkabılar üretmiyorlar artık bu devirde, kadınlar da alış veriş yapıyoruz diye alıp duruyorlar işte napsınlar...

• Evli bayanlarla olunur mu abi yaa! Yakıştıramadım walla!

• onu evli bayanlara sormak lazım degil mi?

Yükleniyor...