Türkiye Kupası Galatasaray'ın. Düşünceler neler?

Bence GS iyi oynamadı ilk başlarda birkaç pozizyon ve penaltımız verilmedi ama daha sonra es es kontrolü aldı ve o sıralardada GS golü geldi neler düşünüyosunuz GS kupalarına bir yenisini daha ekledi?

0|0
9|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bugün sahada 2 penaltısı verilmemesine rağmen galip gelmesini bilen ve her zamanki gibi maçın sonunda kupa kaldıran bir Galatasaray vardı bu kupanın en sevindirici yanı ise Ağustos ayında Fenerbahçe ile karşılaşıp son 2 yılda olduğu gibi onları yine yenip sezona kupayla başlamak olacak.

1|1
    0|2
    • 1 penaltısı verilmedi bencede el pozizyonu ama 2.yi hatırlayamadım dorudur kaçırmış olabilirim tabiki kupa almak çok önemli ama yine oyuncu mevkisindeki yanlışlıklar yine pekte iyi olmayan futbol Trabzon maçına daha farklı olmak lazım.

• Meloya yapılanda bence penaltıydı bu sene artık 2 maç kaldı bu haftalarda artık oynanılan futboldan çok aldığımız ve alacağımız sonuçlar önemli sezon sonundada hücuma iyi oyuncular şart

Kızlar Ne Diyor 9

• Açıkçası bize yakışmayan bir maç oldu ama yinede bulduğumuz pozisyonu hakkıyla değerlendirip maçı da kazanıp kendimizi biraz olsun affettirdik söylenecek bir şey yok golden sonra secdeye kapandım gerçekten muhteşem bir duyguydu teşekkür ederim Galatasasarayım

2|2
    0|2
  • tebrikler öncelikle galatasaraylılar geçen sene aldığımız kupaya teneke kupası diyordu şimdi şampiyonlar ligi kupası oldu :)

0|3
    0|1
    • Kim dedi teneke kupası kim dedi CL kupası yaw yapmayın sonuçta süper kupa finali yine aynı :) He şu var şampiyonluk kadar tabiki önemli değil ama bence kötü geçirilmiş bir sezonun karı diye düşünüyorum.

• galatasaray diye yazılır hayatımın anlamı diye okunur
    GALATASARAY<3

0|2
    0|2
  • Tek krallık GALATASARAYLILIK.

0|2
    0|0
  • Sevinmedim... Ne bileyim bir kupa için çok kayıp verdik... Aklıma gelen ilk örnek de Aydın Yılmaz...

0|1
    0|0
  • Kötü bir ruh ile oynadı Gs ama genede alın teriyle kazanılan geleneği bozulmayan bir kupa oldu. Şampiyonlar ligine gitmeniz temennim ama ilk önce pazar bir görüşelim :)

0|1
    0|2
  • hak etti GALATASARAY'IM <3

0|1
    0|0
  • babamın dediğine göre, eskişehir iyi oynadı galatasaray gol attı

0|1
    0|0
  • alsın bakalım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• galatasaray iyi oynamadı top sürekli eskişehirsporluların ayağındaydı ama mancininin defansa dayalı sistemiyle kazanmasını bildi. tebrik ediyoruz. benim istediğimde galatasarayla süper kupa derbisi izlemekti dileğim oldu. inşallah kavgasız savaşsız MAKAS ALMASIZ güzel bir derbi izleriz

0|3
    0|0
  • eskişehirliyim cok büyğk hayal kırıklıgı oldu eseslilere cunku aşırı istek vardı ama ben dedim karsısındaki ne kadar kötüde olsa gs ölümüz yetti

0|1
    0|0
  • pozisyon fakirligi bir maci kazandik Türkiye kupasini aldik hayirli olsun

0|1
    0|0
  • Galatasaray'lı olunca kupalara alışkın oluyor insan.
    Takım 3 günde bir maç oynuyor doğal olarak iyi oynayamadılar heleki hafta sonu geri dönüşüde hesaba katarsak böyle oynamaları normal.
    Burak bana göre maçın en iyisiydi umarım böyle devam eder.

0|1
    0|1
  • Eskişehir daha iyi oynadı ama atamayana atarlar diye bir tabir var o yüzden galibiyet galibiyettir gsli arkadaşları tebrik ederim.

1|2
    0|0
    • Tşkr. Kötü geçirilmiş bir sezonun karı diye düşünüyorum bencede kötü bir futbol vardı katılıyorum.

• hayret yunus tebrik etti bende +

• süslü ben herzaman tebrik ederim ama tebrik etmeklede efendi olunmaz değilmi insanın karakterinde saklıdır :)

• iyi oldu çokta güzel iyi oldu

0|1
    0|2
  • Galatasaray kötü oynayıp şansla attığı gol sayesinde kupayı aldı tebrik ederim.

0|3
    1|0
    • Tşkr katılıyorum sölediklerine kötü sezonun ufak bir tesellisi oldu bzm için.

• Bir penaltınız verilmedi gerçi ama her zaman Halis Özkahya gibi hakem denk gelmez ki Gençlerbirliği maçındaki gibi maçı kazandırsın size. Burak'ın bomboş kaleye kaçırdı pozisyonda Telles çok net ofsayttı mesela onu da vermediler iyi ki gol olmadı.

• Kötü oynaığımız ve net bir penaltımızın verilmediği maçı kazanık ve kupa aldık bence bu önemli ve kalan iki maça ders çıkarmak gerekir bu sistm pek tutmuyo GS de.

• Her daim
    glatasaray <3

0|1
    0|0
  • Defansif oyun tarzıyla kazanmasını bildi Mancini. Süper kupada fb karşı nasıl bir taktikle oynatacak orası şüpheli : )

0|1
    0|0
  • süper kupada gelecek en güzel yanı fenerin elinden almak olacak her zaman yaptığımız şey

1|1
    1|1
  • Ezeli rekabetde kupa saysını eşitledik
    Galatasaray 15 kupa
    FB+BJK = 15 kupa

1|1
    0|0
  • hayırlı olsun

0|1
    0|0
  • Hakeden taraf kaybetti. Bir futbol maçında iki takım vardır, dün akşam bir maç izleyeceğimi sanıyordum meğerse Eskişehirspor tek kale antranman yapıyormuş.

0|0
    1|1
  • Başarı ve yetenek :)

0|1
    0|0
  • beleşten alınan bir kupa

0|0
    1|1
Yükleniyor...