4 Haftada 15 Kilo vere bilinirmi?

15 Kilo fazlam var ama artik biktim ve zayiflamaya karar verdim ve arkasinda durcam ama 4 haftada o 15 kilo gider mi?

0|0
13|7

En İyi Kız Görüşü

• birden bu kadar zayıflama bence yavaş yavaş bünyen kabul etsn yeni halini çünkü en sağlıklı olan spor ve düzenli beslenmedir. diyetle iş bitmez zaten bizim uymamız gereken diyet dediğimz şey aşırı yememek ihtiyacımz olanı gerektiği kadar almaktır. eğer aç kalırsak vücut açlıktan sonraki yenilen yemeği depo yapıyor yani vücut tekrar aç kalabilir dikkat!! sinyaliyle bunları kilo olarak depoluyor diceğim şu ki aç kalma spor yap on kilodan fazla verme bir ayda.. tabi bu benim bünyeme göre seninkini bilemem ama aşağı yukarı benzerdir diye düşünüyorum..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• 63 günde 18 kilo vermiştim. 21 günde 15 kilo imkansız. ! hergün yemek yemezsen bile imkansız. ! Tıp'ben ve biiyolojik olarak imkansız. Sonu ölüm ! Kafa yapını değiştir.

0|0
    0|0
  • Buna kargalar bile güler.
    Haziran ayında plajlarda rahat gezmek istiyorsan, Ocak ayından başlaycaksın sporuna.

0|0
    0|0
  • werilir

0|0
    0|0
  • sen 4 haftada 15 kilo ver sonra gel bide bana ver :D bana vermen nasıl imkansızsa 15 kilo vermekte öyle imkansız :D

0|0
    0|0
  • verirsin ve ölürsün...şeker tansiyon guatr vb. de cabası

0|0
    0|0
  • Çok zor.

0|0
    0|0
  • VER SONRA HASTANEYE KOŞ GO GO GO :d

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Hayır gitmez. Şimdi sana 4 haftada sağlıklısı 4 kilo ayakları yapmıcam zaten bunlardan sıkılmışsındır. Tüm gün sadece 1-2 meyve ya da bir iki parça bir şey işte o şekilde yersen (tabii ki zararlı) 10 kilo eksik çıkarsın sanırım tartıda. Su ve kas kaybı olsa da gaz verir insana.

0|0
    0|0
  • çatlaklar doluşur o kadar hızlı verirsen
    bak söylemedi deme kilodan kurtulablirsin ama catlaklardan hayır

0|0
    0|0
  • O 15 kilo 4 haftada gelmediğine göre gitmez

0|0
    0|0
  • hahahaha NO.

0|0
    0|0
  • düzenli diyet ve sporla ancak 3 ay gibi bir sürede verebilirsin

0|0
    0|0
  • sağlığında olursun. neden 4 hafta 8 olsun 10 olsun ama kararlı ol bırak tarih uzun olsun

0|0
    0|0
  • Normalde gider ancak şok diyet tarzı bir anda zayıflatan diyetlerle ki bu da biraz sağlıksız.Ama yine de vermek istiyorsan bir çok seçenek var internette..

0|0
    0|0
  • veremezsin. en iyi ihtimal 2 ay. sağlıklı vermek istiyorum diyosan 4 ay.

0|0
    0|0
  • strese gir verirsin

0|0
    0|0
  • O 15 kiloyu 4 haftada mı aldın ki 4 haftada vermek istiyorsun. Ayda 4 kilo ver kalıcı olsun.

0|0
    0|0
  • 4 haftada 15 kilo verebilirsin ama bu hiç sağlıklı değil sonuçları kötü olabilir ideali ayda 4-6 kilodur

0|0
    0|0
  • 100 kilonun üstündeysen rahatlıkla verebilirsin ama sen öyle olmadığına göre imkansız

0|0
    0|0
Yükleniyor...