Evlenmeden önce mal, mülk için anlaşma imzalar mısınız?

Evlenmeden önce yasa gereği çiftler anlaşma imzalayarak kazandıkları varlıkları ilerde olurda anlaşmazlık çıkarsa boşanırken karşı tarafa malını ve mülkünü vermemek için bunu tercih ediyorlar, evlenmeden önce ev sahibi olan bir eş boşanırken o evın yarısını alabılıyor bunu engellemek için çıkartılan yasadan sizde faydalanmayı düşünürmüsünüz.

• Evet ,düşünürüm sonuçta ben kazandım
    0% (0)50% (1)17% (1)Oy Ver
  • Hayır ,düşünmem ne kazandıysam eşit bölünsün isterim
    25% (1)0% (0)17% (1)Oy Ver
  • Hayır, öyle saçmalıkmı olur bana uymaz ben yapmam
    50% (2)50% (1)50% (3)Oy Ver
  • Bilmiyorum....
    25% (1)0% (0)16% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• hyr düşünmezdm çnkü ben sevdiğim insanla parası pulu için evlenmyrm ölümüne çok sevdiğim için onu o olduğu içn ve onu herşeyiyle kabullendğm için bi ömr aynı yastğa baş koymak çocuklarmzla mutlu mesut bi ömr yaşamak ve sonunda onnla can vermek ölmek için evlenyrm hani bi söz vardır Allahım" Babamın evinden GELNLİKLE Kocamın evinden KEFENLE" çıkmayı nasp etsn aminnnn..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kimsenin malında mülkünde gözüm yok ,böyle düşünen birisiyle zaten evlenmem ...

0|0
    0|0
    • " Kimsenin malında mülkünde gözüm yok" diyorsun öyleyse imzala olsun bitsin sonuçta gözün yok değilmi öyle düşünse bile senı boşuyacak değil ya

• Lise 1.sınıftan beri kendi ayaklarımın üstündeyim ben zaten ...

• ne mutlu sana :)

• hayır ben mal mulk ıcın evlenmıyorum mutlu olmak ıcın evlenıyorum.cunku yasalara gore zaten resmı nıkahta yarısı benım yarısın onun

0|0
    0|1
    • madem mal mülk için evlenmiyorsun öyleyse neden " zaten resmı nıkahta yarısı benım yarısın onun " diye bir ayrıntıyı yazdın :))) ilginç. bir yaklaşım

• yanlıs dusunuyon saygı duyarım.

• bende sizin düşüncelerinize saygı duyorum ama artık kımin kim olduğu bile belli olmayan karman çorman bır topluluk olduk ne yazıkki

• Zaten kanunda var.Ama malı mülkü için evlenenler imzalasın bi sorun olmaz herkesin düşüncesi farklı

0|0
    0|0
  • Hayir oyle birsey yapmadik.. C yi sectim bu arada

0|0
    0|1

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• düşünmemek lazım

ama kadın milleti kendi kafasıyla düşünemiyor

illem sağdan soldan bulandıran oluyor

imzalamak şart gibi

0|1
    0|0
  • sonuçta ben kazandım benden ayrılacak insana neden malımı mülkümü kaptırım ki.ayrlmaz isek zaten ikimizin

0|1
    0|0
  • imzalarim ama yarisi vb icin degil, direkt bazi mallarin esim ve cocuklarimin olmasi icin imzalarim. hayat bu, bana bir sey oldu, tum elimdekiler gitti de diyelim, onlar acikta kalmamali.

0|0
    0|0
  • Evet ,düşünürüm sonuçta ben kazandım

0|0
    0|0

0|0
    0|0
Yükleniyor...