Kapat

Tenis öğrenmek için çok mu kısayım?

Arkadaşlar.Tenis öğrenmek istiyorum ama boyum çok küçük.Bu yüzden alay konusu olur muyum? Ayrıca tenis öğrenmek için İstanbul'da bildiğiniz yerler var mı? Bu sporun ne gibi faydaları var? Ve neler satın almalıyım? Gitmeli miyim öğrenmeye kararsız kaldım?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• NBA de bile 1.65 lik basketbolcu var 2 buçuk metrelik adamlarla oynuyor, mücadele ediyor, çokda güzel oynuyor.ilgin varsa hiç düşünme ve başla, keyif almaya bak gerisini kafana takma..şimdiden başarılar..

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• Tenisin pek boyla alakası olduğunu düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • bu kadar soruyu cevaplamaya kalksam gece yarısına kadar yorum yazmam lazım, kısayım demişsin boyunu yazmamışsın, sen spor için yapacaksın alay konusu ne, bildiğimiz yerler yok, sporun ne gibi faydaları var gibi bir soruyu da ilk defa duyuyorum, tenis için alman gerekenleri bilmiyorsun tenis ynamak istiyorsun

0|0
    0|0
  • bunu alay konusu edenler önce kişiliklerini düşünsünler onları boşver ben de tenis kursuna gitmeyi düşünüyorum aslında yaşım 19 ben de biraz yaşı sorun ediyorum ama bence tenis için boy da yaş da sıkıntı olmaz her kesime hitap edebilecek bir spor

0|0
    0|0
  • servis kullanırken zıplamak zorunda kalacaksın :D ama gerisi önemli değil alman gerekenler ise orta halli bir raket bir tane iyi zıplayan bir top hediye eder büyük ihtimal bu raketi aldığın yer ben daha sonralar hep korttan buldum top şimdi epey topum var. bilen bir arkadaşın varsa kurstan bin kat daha iyi ama yoksa belediyenin kurslarına bakıştır bir de bol bol duvarla oyna

0|0
    0|0
  • Bu spor kol kaslarını geliştirir ve boyun fazla bir önemi yoktur fakat bir dezavantaj olabilir senin için sektirip atarlar ve boyunu aşarsa psikolojik olarak bozulabilirsin zor bir durum en iyisi basket oyna :)

0|0
    0|0
  • minyon kızlar daha başarılı oluyorlar

0|0
    0|1
  • Boyla alakası yok ki tenisin..

0|0
    0|0
  • tenisde hızlı koşup çevik atlaman gerek

0|0
    0|0
  • Boyla hiç alakası yok bende oynuyordum
    İstanbulun neresinden?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• gitmelisin, öğrenirsin.
    vücuttaki yağların yakılmasına yardımcı olur, enerji seviyenizi arttırır.
    Vücuda alınan oksijenin kaslar tarafından verimli olarak kullanılmasını sağlar.
    Çeviklik kazandırır.
    Topun takip edilmesini gerektirdiği için hız kazandırır.
    Bacak kaslarını güçlendirir.
    Vücut koordinasyonunu geliştirir.
    Dinamik bir denge kazandırır.
    Kemikleri güçlendirir.

1|0
    0|0
  • boyun kaç bende cok ıstıyorum oyanmayı

0|0
    0|0
Yükleniyor...