Kariyer için aşkınızdan vazgeçer misiniz?

Çok aşıksınız. Partneriniz de size aşık. Ama kariyer için ayrılmak zorundasınız. Çok para kazandığınız bir işiniz var. Diğer tarafta çok sevdiğiniz bir insan. İş yeri sahibine vefa borcunuz var. İşinizi mi seçersiniz aşkınızı mı? Ama lütfen gerçekci olalım...

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• ben de aynı durumda kaldım karıyerım ıcın evlılıgı erteledım ama su an bebek beklıyorum ve ben bunun ıcınde karıyerımı secıcektım ama karıyerı her sekılde yapa bılecegımın farkına vardım ve su an sevdıgımle evlenıyorum bebegımı dogurucam karıyerım bıraz bekleye bılır hıc dusunme arkadasım sevdıgını sec ınsanın sevdıklerı yanında olunca daha cok basarıya ulasıyor yasadım bunu

1|0
    0|0
  • tabiki sevdiğimi aşkımı seçerdm hiçbşy sevdiğimden önemli değil sevdiğim yanımda olsnda işte bulunur herşey bulunur yeterki sevdiğim yanımda olsun üstesnden gelemeyeği hçbşy yoktr insanın herşeyi yapar herşeyi başarır..

0|0
    0|0
  • hangisi daha önemliyse o an benim için onu seçerim

0|0
    0|0
  • Benim icin ask ilk planda, okulumu bitirmeden evlendim ve cocugumuda yaptim. Okulum biraz geri kaldi gitmedim bu yil tekrar basladim, ama hic pisman degilim, evimizin nesesi. harika bir oglumuz var...

0|0
    0|0
  • yok ya sevdıgımı secerım karıyer benım mutlulugumdan daha onemlı degıl canım.

0|0
    0|0
    • Sadece aşk karın doyursa keşke

• Vazgeçtim malesef :( Sadece benim gibi düşünenler var mıdır diye sordum. Daha doğrusu kararımı sorguluyorum...

• anladım hayırlı olsun ne dıyelım:(

Erkekler Ne Diyor 4

• geçilir

veya geçilmez

o an ki durum

sevginin kalitesi

0|0
    0|0
  • Bu büyük bir tercih ya ciddi bir seçim.Mutlaka bir ihtimal daha vardır,iyi düşün...

0|0
    0|0
  • Geçerim kariyer yeni aşklar getirir nasıl olsa

0|0
    0|0
  • Kariyer, sonuçta ben kazanayım karı yesin :)))

Paragöz değilim mizacım böyle :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...