Hazal Kaya'nın saç rengine nasıl geçiş yapabilirim?

premio
iyi geceler arkadaşlar, saçlarım koyu kumral ve hazal kayanın saç rengi gibi bi şeyler istiyorum, adını feriha koydum dizisindeki saçlarının aynısını. nasıl o renge geçiş yapabilirim? şimdiden çok teşekkürler. bu arada anlaşılır biçimde cümle yazamadıysam kusuruma bakmayın, bi yandan uçuşa hazırlanıyorum, bi yandan uyku var, uçuştan gelince verdiğiniz cevaplar için ayrı ayrı teşekkür edicem :)
Güncellemeler
+1 yıl
arkadaşlar saç rengi hariç herşeyi konuşmuşuz, yardım edin nolur :(
Hazal Kaya'nın saç rengine nasıl geçiş yapabilirim?