Sizce hangisi zayıflatır?

Merhaba arkadaşlar. Ben yazın spora gidicem. Sizce voleybol mu zayıflatır yoksa tenis mi? Ek olarak fitness'a da gidicem arkadaşlar. Size voleybol mu tenis mi kilo verdirir?

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Hangisinde daha çok koşup enerji harcarsan o ama ikiside eşit gibi bide süreler çok önemli yarım saat mi 1 saat mi? 1 saatte daha çok kalori yakarsın bazal metabolizma hızında çok önemli spor yaparken

0|0
    0|0
    • Fitness'a zaten gidicem. Orada 2 saat olabilir. Voleybol ve teniste hani koşuyorsun zıplıyorsun aynı gibi ama sence hangisi?

• Rica ederim umarım isteğin görünüme kavuşursun

• teşekkürler inşallah :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Merhaba
    En kısa sürede şekle girmenizi sağlayacak tek aktivite ağırlık çalışmaktır.
    Çünkü bir yandan ciddi oranda kalori harcatırken bir yandan da kaslarınızı geliştireceğinden (erkek gibi olmaz korkmayın) bazal metabolizmanız hızlanacağı için durduğunuz yerde daha fazla kalori yakmanızı sağlar.

Profesyonel yardım (Özel Ders ya da Danışmanlık) almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz
    SAYGILAR

0|0
    0|0
  • tenis voleybola göre daha aktif bir spordur.ikisini de test ettim.tenise yönelebilirsin.ama tabi ikisini de eşit sürelerde yaptığını var sayıyorum.yoksa 15 dk tenis oynamakla 1 saat voleybol oynamak mukayese edilmez ama günlük 1 saat tenisin faydasını göreceksin :)

0|0
    0|0
  • voleybol diyorum ben

0|0
    0|0
  • boyun kilon kaç sana bişey anlatayım benim boyum 1.72 kilom 55 günde 5 ögün yerim bir arkadaşım var boyu 1.78 kilosu 116 cocuk sadecesabah yemek yiyor yani metobolizmayla cok alakası var günde 4 kere tualete cıkarım :(

0|0
    0|0
    • Ovv. 1.73 boyum. Kilom baya fazla benim. Ya ben bir aralar çok iyi zayıflıyordum saldım sonra baya.

• benim alamın boyu 1.53 kilosu 48 falan oda yiyor yiyor alamıyor benimde aynı sekil yiyorum alamıyorum

• tennis :)

0|0
    0|0
  • calisicagin hocalara calistigin kuluplere bagli bisi bence volleybol butun kas sistemini calistiriyor teniste seriligi arttiriyor

0|0
    0|0
  • tenis...bilen birisi kortu tartan pist gibi gezdirir sana..

0|0
    0|0
  • boğazını tutacaksın ilk önce.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hangisi daha cok zayiflatir diye bisey yok ne kadar enerji harcadigin önemli sadece aldigindan daha cok enerji harciyorsan zayiflarsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...