Kilolarim yapisti gitmiyorlar ya?

Sabahlari 1 saat spor yapiyorum yesilcay iciyorum aksam 7 den sonra bir sey yemiyorum ama gitmiyor ya ne zaman incecik bir belim sıfır basenim kalcam ve göbegim olacak

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• Yediklerini mutlaka not al su içsem yarıyo diyenler hep arada kalorili şeyler atıştır unutma.ideal kilona yaklaştıysan veya kemiklerin iriyse belli bir kayıptan sonra vermek zorlaşıyo beden kitle endeksini hesapla, karbonhidrattan, şekerden ve asitli içeceklerden uzak dur bunlar zaten hep bilinen şeyler ancak vücut yapın gereği basenliysen üzgünüm bunu çok fazla değiştiremezsin kemik yapın öyle çünkü önemli olan sağlıklı ve sıkı görünmek sakın kendini üzem ve asla aç kalma sinirlerin bozulur ben kilo vericem diye düşün sürekli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Merhaba
    Farkında olmadan birşeyleri ya fazla ya da eksik yapıyorsunuzdur. Örneğin diyetiniz çok sertse vücut direnmeye başlamış olabilir. Veya antrenman programınız ihtiyacınızı karşılamıyordur.

Profesyonel yardım (Özel Ders ya da Danışmanlık) almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz
    SAYGILAR

0|0
    0|0
  • ne yapayım ben tahta gibi hatunu hatun dediğin ele gelecek ele ama belin ince olmalı gerisi çok önemli değil..

0|0
    0|0
  • spor yapmayı denedin mi

0|0
    0|0
  • bak 7 den değil 6 dan sonra bir şey yemiyceksin çay içerken şeker atma kırıntıyı kes çikolatayı kes meyve ye ekmek yerken bugday ekmeği ye bir dilim ye verirsin inş

0|0
    0|0
  • 1 haftada 1 ayda olcak iş değil onlar yetmez gün içersinde ac kalmaman gerek az yiyip belli aralıklarla yemen gerek yediklerinde yararlı karbonhıdrat olmalı seker un tuzu tamamen cıkar hayatından yag olarak zeytin yagı abartılmadıkca iyidir dediğim gibi sabır en önemlisi

0|0
    0|0
  • "kilotlarım" diye okudum =//

0|0
    0|0
  • he zamanında ye homini gırtlak nasıl zayıflayacam ahahahahaha zor dostum zor yenilmeden yenmek :) tabikide yiyerek zayıflarsın

0|0
    0|0
  • sana birazcik oneride bulanayim vicudunun metobolik hizini ogren 3 ogun yemeklerine dikkat et proteinli seyler yemeye dikkat et bitkisel + hayvansal hangisi olursa daha cok bilgi almak istersen ozelden yazabilrsin

0|0
    0|0
  • İstediğin kadar yeme saatine dikkat et. Vücudun ağır çalışıyor yediğini yakamıyorsun sen. Bazıları çok yer kilo alamaz. Bazıları az yer kilo alır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bole düşünme en basataa

0|0
    0|0
Yükleniyor...