Gelecek sezonun Süper ligi hakkında neler düşünüyorsunuz?

Gelecek sezon lig de çekişmeli bir maraton yaşanacak.

Beşiktaşın muhtemelen devre arasında yeni stadı açılacak. Beşiktaş' da bu sene teknik ekip de değişikliklere gidecektir ve iddialı bir şekilde geliyor.

Fenerbahçe ve Galatasaray ise bu sezon 20. Şampiyonluk için kolları sıvayacak. Bir yanda Ersun yanal' ın Fenerbahçesi, diğer yanda Henüz Teknik direktörü devam edip etmeyeceği belli olmayan bir Galatasaray.

Ligin ilk 5 sırası kapışmalı bir döngüye sahne olacağını düşünüyorum.

Galatasaray bu sezon kötü sarsıntılar geçirdi. Taraftarlarımız arasında ki bölünme, birlik olamama, Yönetimin yanlış politikaları, takımın üzerinden kaybolup giden ruhu, teknik ekipte ki tutarsızlık da göze çarpıyor. Özellikle yerli - yabancı sorunu şu an için gündeme gelmese de maalesef hala devam ediyor.

Gelecek sezon Süper lig hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray iç sorunları çözemezse gelecek sezon lige erken havlu atabilir

Beşiktaş yeni stadın etkisiyle iyi işler yapacağını düşünüyorum

Fenerbahçenin oturmuş kadrosu var takviye yapılacak gelecek oyuncularda adaptasyon sorunu oluşabilir ama oturmuş kadro avantaj olacak takım için diye düşünüyorum

Bakalım gelecek sezon hep birlikte göreceğiz

0|4
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Stadımız bir açılsın ortalığı mahvetcez beşiktaş şampiyon olcak

0|3
    0|0
  • Valla her sezon geçtikçe şike davası netleşmiyor Aziz hapise Fenev kümeye düşmedikçe benim Türk futboluna olan bakış açım ve düşüncelerim değişmekte. Her sezon olduğu gibi haklarımız yenilicek. Adalet Türkiye'de sadece bir kadın ismi.

1|2
    0|2
  • Gelecek sene bence Fenerbahçe ve Galatasaray açısından büyük bir çekişme olacak ama bu çekişmeden galip çıkacak takım Galatasaraydır.4.yıldızı takıp artık Türkiye dışında başarılar kazanan bir Galatasaray göreceğimize inanıyorum yürekten.

0|1
    0|2
  • bende son söz hep GALATASARAY

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Umarım zevkli geçer.

0|2
    0|0
  • 2014-2015 sezonun en flaş takımı Beşiktaş olur

0|2
    0|0
  • Fenerbahçe 'nin şampiyon olması imkansız çünkü şampiyonlar ligi olmadığı için bazı iyi futbolculaarı kulüpten ayrılacak. Galatsaray yeni sezona bomba gibi girecek. Mancini takıma alıştı, sistemini oturttu. Çilek forvet ve çilek stoper transferiyle müthiş bir takım olacaklar. Beşiktaş transfer çalışmalarına şimdiden başladı. Sağlam bir forvet ve bir stoper alınması şart. Bir de Gökhan Töre ve Ramon Motta 'nın bonservisleri alınmalı. Umarım 3 büyük takım gelecek sezon genç oyuncularını anadolu kulüplerine kiralarlar. Örneğin Salih Uçan , Muhammed Demirci, Kerim Frei, Emre Çolak.. gibi. Sonuç olarak şampiyon Beşiktaş veya Galatasaray olacaktır. Sivasspor, Trabzonspor, Eskişehirspor, Bursaspor ve Kasımpaşaspor aralarında büyük mücadele vereceklerdir. Güzel bir transfer dönemi geçireceğimizi düşünüyorum :)

0|2
    0|0
  • bir beşiktaşlı olarak yabancı sınırlamasına karşıyım arkadaş bırakın isteyen istediği kadar oynatsın zorla türk oyuncu oynatmadaki amaç nedir? Yeteneksiz adamlar büyük takımlarda ilk onbirde. Selçuk-Emre-Serdar gibi 3 büyüklerde oynamaması gerekirken oynayanlarla dolu bu ülke

0|1
    0|0
    • Aynen rekabeti zedeliyor. Türkler afedersin k.ç kıvırıyor nasıl olsa alınırım ilk 11' e diye.

• Gelecek sezon GS ve FB 4. yıldız için yarışırlar nebilim BJK ye pek şans vermiyorum ama belli olmaz.

0|2
    0|2
  • bu sene lig berbattı!

0|1
    0|0
  • gs adına kötü ligti

0|1
    0|0
  • Ünal aysal bu seneki beyinsizliklerine devam ederse bir cacık olmaz yine aynı şekile biter lig , Fener ŞAmpiyonlar iginede gitmiyo haftada tek maç yapcak lige konsantre olcak fener şamp olur büyük ihtimal.

0|1
    0|0
  • Şimdiden bir şey söylemek çok erken fakat, Galatasaray ve Fenerbahçe'nin 4. yıldız için kıyasıya bir mücadele edeceği kesin. Beşiktaş'ımın yeni stadı ile gücüne güç katacağı gözlemler arasında.
    Bu sezon süper ligden pek keyif alındığı söylenemez.

0|1
    0|0
  • beşiktaş damga vurur

0|2
    0|0
  • fenerbahçenin 2 kupayıda alacağını düşünüyorum

0|1
    0|1
    • Kadıköy'de 6 arena da 3 atarsınız sezonu 362 gol atarak tamamlarsınız gol kralınızda 942 golle emenike olur qnq

• 4-CU YILDIZ FENERBAHCENIN..KISA VE NET

0|2
    0|1
  • Fenerbahçe çok güçlenicek transfer ataklarına şimdiden başladı.

0|1
    0|1
    • Aynen bir de tek kulvar lig olunca Fenerbahçe için daha kolay bir sezon olacak.

• Tabisi net bir şey yok ortada avrupaya giderse de daha iyi olacaktır En azından ülke adına.

• katılıyorum ülke adına.

• avrupadaki takımların performanslarını düşünürsek pek iç açıcı degil.

0|1
    0|0
  • fenerbahçe gene şampiyon olur.

0|1
    0|0
  • Yine Fener alıcak :D

0|1
    0|1
Yükleniyor...