Bir adamın sizle ciddi düşündüğünü nasıl anlarsınız?

yani bir adam ne yapsa sizi gerçekten sevdiğine inanırsıınız.ne yapsa sizinle ciddi biçimde bi ilişki yaşamak istediğini anlarsınız

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• saygısından

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Gelecekle ilgili planlarını düşüncelerini analtırken bunu ne derece icraata geçirdiği önemli gelecek kaygısı yaşatmadan birlikte adım attıkları yolda ne kadar sağlam yürüdükleri bunları bir nebze olsun gösterir.

0|0
    0|0
  • eğer gereken değeri verip mutlu etmeye çalışıyorsa içtense inanılabilir ama günümüzde kimseye inanmamak gerekiyor ne yazık ki

0|0
    0|0
  • Anlayamıyorum artık okadar salak ettiler.

0|1
    0|0
  • anlayamayız

0|0
    0|0
  • zamanla anlaşılır o..verdiği değerden..gösterdiği ilgiden...öyle pat diye anlaşılmaz..

0|0
    0|0
  • şahsen anlamaya calısmıyorum ılıskılerımde bu adam benle cıddımı dıye kosturmuyorum

0|0
    0|0
  • Evlenelim diyene kadar anlamam..

0|0
    0|0
    • iyi de böyle bir soru için yaşınız daha çok gençse bu cümlenin inandırıcılığına gölge düşürmez mi?

• yaşım gençse benimle evlilik düşünmesin o zaman .

Erkekler Ne Diyor 4

• seviyor değer veriyor ve ciddi düşünyorsa o zaman sadece size şirin görünmeye çalışmayacak önemli knularda gerektiğinde hoşlanmayacağınız eleştirilerde de bulunacaktır. mesela ben sigara içmem ve sigaranın hayatımda bir yeri olmasını istemem. bir kızla ciddi düşünüyorsam ve sigara içiyorsa bu konuda konuşurum ve hatta sigara içiyor olmasından rahatsız oluşumu belli ederim... ama ciddi düşünmediğim bir kzıın sigarası ve o sigarayla bozduğu sağlığı beni niye ilgilendirsin ki?... boşu boşuna neden günün ve hatta ilerleyen saatlerini tehlikeye atmak istemem... :)

0|0
    0|0
    • tekrar olmuş... önceki yorumumu göremedim silindi sandım tekrar yazdım :)

• sırf o anda iyi olun iyi geçinin o gününüz güzel geçsin düşüncesinde değilse sana değer veriyordur bence... mesela ben sigara kullanmıyorum ve sigaradan da hiç haz etmem... sevdiğim kız sigara içiyorsa bu konunun bir sorun olduğunu bırakmasının daha iyi olacağını söylerim. yani o anda kendini o kadar iyi hissettirmeyecek de olsa gerçekçi yaklaşırım onun iyiliği için... ama diyeliim ki ciddi düşünmüyorum o zaman bana ne içtiği sigaradan... o günümüz güzel geçsin gönlümüz hoş olsun nasılsa bir hayatı paylaşmayacaksak neden sorunlardan nahsedeyim ki?...

0|0
    0|0
  • her şeyi anlarlar aldatırsın anlar ayrılmak istersin anlar seversin anlar üzülürsün anlar ama bir tek bunu anlayamazlar onlara en az değeri veren kullanıp atmaya çalışan erkeklerini baş tacı yaparlar maalesef

0|0
    0|0
  • evlılık hayallerı kuryorsa aılemle tanıstırcam dıorsa

0|0
    0|0
Yükleniyor...