"Ben moderatörüm" diye övünmek Murtaza adlı birinin "Ben The doors hayranıyım" demesi kadar abes değil mi?

Asosyalsin işte .. Var mı ötesi berisi.. Mod dediğin kişi nereden baksan günün 10 saatini pc başında çekirdek kabuklarını klavyeden ayıklamakla geçirir! Hem somut kabuklar, hem de başkalarının klavyelerinden dökülen soyut kabuklar! Hayır bunun nesiyle gurur duyuyorsun kıçın sandelyeye yapışmış, hareketsizlikten memelerin dizlerine inmiş, tırnaklarının ojesi atmış, dip boya zamanın gelmiş..

Güncellemeler:
İkinci soru işaretini ben koymadım kesin kabukların işi!

0|0
6|3

En İyi Erkek Görüşü

• Murtaza: im a lizard king i can do anything

... Moderatörleri seviyorum. (Murtazanın günlüğünden)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ben çay dökerim klavyeye..sen kabuklu seviyorsun galiba

1|0
    0|1
  • yine ne yaptılar sana? valla hiç yapışık değilim biraz önce geldim eve :)))))

0|1
    0|0
    • sorumuzun bu sitenin modlarıyla alakası yok

• ya bak şimdi yaz diyeceğim ama bu kallavi aşk hikayesi senin anlatımınla faşist bohem sömürüsü incikli gökdelen inşaatına benzer diye korkuyorum :) yine de okurum ve anlamaya çalışırım napalım :))

• birden derin bir nefes aldım

biri moderatörlere sosyallik göstersin ama onlar olmadan biz bir hiçiz! :)

0|0
    0|0
  • Seni bu kadar geren ne ki :D

0|0
    0|0
  • cevap vermek isterdim ama çok üşendim. şimdi sana yazdıklarının doğruyu yansıtmadığını uzun uzun anlatamicam. boşa çaba olur... kime kızdıysan ona git çemkir...

0|0
    0|0
  • Övünülecek bir şey yok acıkcası

yalnız şu memeler dızlere kadar gelmıs bölümüne katılmıyorum

Gezerkende yer cekımı kanunu işliyor :))

0|0
    0|0
    • Bebeğim, sen ne diye memelere kafayı takıyorsun ki, boş ver ya tatlım sen kabuklarla ilgilen memeleri ben hallederim..

Muuucks.. :)))

Erkekler Ne Diyor 2

• Yalova Kaymakamı dediniz geldim.

Bence bu moderasyom olayı rot balans ayarı gibi bişey. Arada tüm araçların ihtiyacı oluyor. Şahsen ben bu işi yapamam, iki ucu b.klu değnek, nereye sürsen bulaşır yani!

Onları da anlıyorum seni de ama onlara daha çok hak veriyorum. Düşünsene kaç tane bizden var :P

0|1
    0|0
  • Mod olmadan önce aynen böyleydim,şimdi hiper murtaza oldum.Aynı beni tarif etmişsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...