Fenerbahçenin şampiyonluk kutlaması bileti kesin kalmayacak eminim borsadan bilet alma nasıl oluyor bana anlatırmısınız?

Fenerbahçenin şampiyonluk kutlaması bileti kesin kalmayacak eminim borsadan bilet alma nasıl oluyor bana anlatırmısınız?

0|0
211

En İyi Erkek Görüşü

• stadın etrafında alman gerekiyor karaborsacılar orada satar zaten kadıköye geldiğinde üzerinde Fenerbahçe forması olan herkese teklif ediyorlar ama dikkatli olman gerekiyor çünkü sahte bilette satabilirler tehlikeli bir iş bu birde şu var şampiyonluk kutlaması için ayrıca bilet satılmayacak sanırım çünkü karabük maçına gidenler aynı biletle şampiyonbluk kutlamalarına girecek bence biraz bekle arada mutlaka karabük maçına gidipte şampiyonluk kutlamalarına gitmeyecek olanlar olabilir onlardan satın alabilirsin

0|0
    0|0
    • sahte biletini nasıl anlarım?

• çok zor onu anlaman stada yakın bir yerden alırsan daha mantıklı olur

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Borsadan almak yok artık.

0|1
    0|0
  • Borsa out karaborsa in

0|0
    0|0
  • Yav fenerli yoldaşlarım acil banada cevap verin şampiyonluk kutlama programı nerde? ne zaman? lütfen yardım , arkadaşım senin sorunun cevabı ise karaborsada fahiş fiyata alırsın , biletix falan ya da kulüpten alma imkanı olabilir bilgine

0|1
    0|0
    • 11 mayısda kutlama. biletler staddan alınabilirmiş resmi sitede öyle yazıyor

• kara borsada bulursun

0|0
    0|0
  • Kadıköyde stadın oralarda bir internet cafe var ordan alabilirsin ama 88 liralık bileti 110 a satıyor haberin olsun 95 ten fazla verme.

0|0
    0|0
  • Stad etrafında satarlar karaborsadan belki

0|0
    0|0
  • borsada bilet satılmaz:))

0|1
    0|0
  • Maça giriş biletini kaybetmeden pazar günü aynı biletle stada girebiliyorsun. Benim kombine var. Eğer stad ta içerde yerde felan bilet bulursam o biletle pszar günki kutlamaya girebiliyon. Sana veririm bulursam ben kombinryle girerim :)

0|1
    0|0
  • borsa istanbuldan mı?

0|0
    0|0
  • Borsadan değil karaborsadan alacaksın :D 2si çok farklı şeyler :D Yani bileti olan birinden satın alacaksın ama o da artık 2 katına mı 3 katına mı 5 katına mı satar sana bilemem.Mümkünse bir erkek alsın senin yerine, kızsın diye enayi yerine koymaya çalışabilir ve dikkatli ol bilet sahte de olabilir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hiç anlamam böyle şeylerden.

0|1
    0|0
  • cevrende sürekli maçlara giden tribün çocukları varsa onlardan birkaçına haber sal bulurlar, ya da fb face sayfalarında zatenn fazla bilet alanlar yazarlar tarıhı yaklasınca.

0|1
    0|0
Yükleniyor...