Kapat

Aileme protein tozunun zararlı olmadığını nasıl anlatırım?

Aileme sormadan protein tozu aldım,annem tozu atıcam diyor,anlatıyorum anlamıyor,doktora sorup da alsaydın falan diyor.Akşam babam gelir ,yardım napcam ben?Nasıl ikna ederim ?

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• Önce protein denilen şeyi anlat, sonra bizim hücrelerimizde ne kadar önemli olduğundan devam et, kas yapar falan de, ürünün tanıtımı yapılan sayfayı google dan bul, oku... Tamam yeter bu kadar tavsiye :D

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• vitamin takviyesi diyebilirsin atıyorum b12(bexonol) demir ilacı (ferro sanol) c vitamini(bemixc) gibi bir şey olduğundan bahset sadece vucüt direnci artırmak için kullanıyorum toz hali daha fazydalıymış de aksi halde benim annemde tepkili böyle şeylere :D ben böyle yapıyorum

0|0
    0|0
    • Açıkça söyledim kutusunu da gösterdim :)

Önceden nescafe gibi birşey demiştim ,koca kutuyu görünce şok oldu :)

• :D baştan kaybetmişin :D

• bence tozu al kahve yumuşatıcısı kutusuna koy arada gizli gizli hüplet aileylede yüz göz olma :D

0|0
    0|0
    • Ah kızlar,yalanla olmaz bu işler,yani en azından ben başaramam :)

• anne ben dunya kadar para verdim dedin mi?

1|0
    0|0
    • dedim :)

• yani cok para verdim demene rağmen itirazı devam etmiş annenin,bu taktik de tutmadı mı diyorum.

• tutturamadım maalesef :)

• Kilo vermek amaçlı mı aldın ?

0|0
    0|0
    • Yağ yakmak amaçlı,definasyon için .

• söylemesen iyiydi annene hazır anneler günü geliyorken bir hediye al da unttur

0|0
    0|0
  • o ne işe yarıyor

0|0
    0|0
  • yalan o yalan.anneni tutuyorum ben.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• proteinin ne olduğunu anlatmakla başlayabilirsin, baban annene göre daha kolay anlayacaktır diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Yağ yakmak amaçlı,definasyon için

demişin yanlış amaca yönelik almısın protein tozunun ne işe yaradığını iyi arastır yanls yönlendirilmişin

0|0
    0|0
    • Biliyorum,şu an yağ yakma dönemindeyim ,tozu asıl alma amacım o değil :)

• peki o zaman başarılar dilerim.

• Annene şöyle masum bir poz versen link

0|0
    0|0
  • protein tozunun ne olduğunu anlat yemeklerin icindeki proteinin toz sekline getirilmis hali falan diye

0|0
    0|0
  • ''Peynir altı suyundan yapılıyor, ekstra protein ihtiyacımı karşılamam için kullanmam gerekiyor'' dersin olur biter. Ama annen anlamak istemezse ve inat ederse o toz çöpe gider söyleyeyim...

0|0
    0|0
  • anlatma çünkü zararlı :( hiç kullanma tavsiye etmem

0|0
    0|0
  • bırak bu işeri mayk

0|0
    0|0
Yükleniyor...