Kızlar, ofsayt nedir?

Sorum sitedeki kızlara. Ofsaytı biliyor musunuz? Bakalım futbolla ne derece ilgilisiniz : )

0|0
12|7

En İyi Kız Görüşü

• Ben de kızlara bu futbol terimlerinin öğretilmeye çalışılmasını ve de bilemediği zaman erkekler tarafından alay konusu olunmasını hiç ama hiç anlamadım!

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• benim anlayamadığım ne bu kızlar ofsayt nedir takıntınız biliyorum hemde iyi biliyorum ama sizene ben stadlarda tepinmeyi de bilet kuyruğunda beklemeyide biliyorum

asıl siz söyleyin bakalım atkı örmeyi biliyormusunuz

2|1
    0|0
  • Bu kızlar için anlatılmış versiyonu :D

Şimdi bakın bayanlar;

Ucuzluktaki süper çantayı almak için Mango'ya girdiniz.

Sadece bir tane kalmış,o da kasanın (kale) hemen yanında.

Ama bu cantanın tek taliplisi siz değilsiniz elbette!

Çantayı gozüne kestiren diğer bir müşteri (rakip oyuncu) de sizin hemen yanınızda bitiveriyor.

İkiniz de durumun farkındasınız ve hızla kasaya (kaleye) yöneliyorsunuz.

Tam o esnada; biraz önce bluz aldığınız Zara'da ödemeyi yaptıktan

hemen sonra çalan cebinizi cevaplamak için cüzdanınızı çantanıza koymadan arkadaşınıza verdiğinizi ve onda unuttuğunuzu fark ediyorsunuz.

Bir yandan kasaya doğru koşarken diğer yandan da elinizi havaya

kaldırarak arkanızda kalan arkadasınızdan cuzdani (topu) istiyorsunuz.

Öyle bir durumdasınız ki, rakibinizin gerisinde kalırsanız kasaya daha uzak kalacağınız için avantajınızı kaybedeceksiniz ama eger arkaya gecmezseniz arkadaşınızdan uzak kalıyorsunuz ve arkadaşınız da o kalabalıkta size cüzdanınızı fırlatamıyor,herşey bir an meselesi.

Bu durumda yapmanız gereken rakibinizin arkasına geçip cüzdani (topu)almanız ve cüzdanı ele geçirdikten sonra rakibinizi gecmeye çalışmanız.

İşte ofsayt bu.

Top sana atıldığı anda kaleye rakibinden daha yakın olamazsın. :):):)

2|1
    2|1
  • topa son dokunduğun anda topla rakip kale arasında kaleci dahil olmak üzere ikiden az oyuncu ve kendi takımından başka bir oyuncu varsa ofsayt olur. Tabi pasif ofsayt tartışması ayrı bir konu

0|2
    0|0
  • Ofsayt mı.? Hadi ordan terbiyesiz sen de.!

:Pp

0|0
    0|0
  • Sen bana H&M ve Mango'da esen son rüzgarları söyle ki, ben de sana ofsaytı penaltıyı ve daha pek çok şeyi açıklayayım.

(yok öyle 3 kuruşa 5 köfte)

2|0
    0|0
  • bu soru cok soruluyor bu aralari daha gecen duydum dinledim ama yine unutmusum düsünürsem hatirlarim kesin su an aklima gelmiyor:))

1|0
    0|0
  • sevgilime zorla anlattırmıştım :) cidden ofsaytı bilen pek çok kız var

0|0
    0|0
  • ofsayt karsı kaleye topu götürürken kale sahibi takımın elemanlarından biri senden daha yakınsa kaleye topu geçmişse o yöne doğru ofsaytt olur:) ee bildik noldu şimdii bunu bilen çok ayrıca o kadar da deeilll

0|0
    0|0
  • ofsayt insanın kendine yakışanı giymesidir.

1|0
    2|0
  • bilmek istemiyorum

0|0
    2|0
  • Bilmiyorum. :(((((888

0|0
    3|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Golllllllllllll ...

Gol geçersiz sayıldı hakem ofsayt verdi !

...Bilmeleri futbolla ilgilerini mi, google yi tanımalarını mı ortaya çıkaracak?

0|0
    0|0
  • hem de hiç anlamazlar

0|0
    0|0
  • kızlar anlamaz

0|0
    0|0
  • guzel soru :)) kadinalra bende merak ettim dogrusu pek sanmiyorum bileceklerini :-)

0|0
    0|0
  • takım arkdasın pas verdıgınde en gerıdekı rakıp oyuncunun onunde olmamalısın

0|0
    0|1
  • kızların cogu bılmıor ama bılenlerde azımsanmaz yani :D

0|0
    0|1
  • Çok kız arkadaşım biliyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...