Ayrılığa tepkisiz kalmak... Yoksa hiç sevilmemiş miyim nedir bu tepkisizlik?

Son zamanlarda sevgilim mesajlarma cevap vermez , geç cevap verir olmuştu. Buluşmak içn de çok çaba sarfettiğini söyleyemem. Altı aylıktı ilişkimiz. Son yaptığını söylüyorum bir akşam saat yediden sonra hiç cevap yok sabaha kadar... meraktan öldüm telefonlarmı açmadı. sabahki açıklaması halı saha maçıydı.o gün bitirdim kafamda.herşeyi.o sabah hayatındaki yerimi düşünüp öyle gelmesini söyledim bütün gün yine cavap vermedi . gece yarısı oldu veben sessizce cekip gitme derecesine geldim. face ilişki durumunu değiştirdim. ardından da içimden gelen ondan vazgeçme nedenlerimi saydım döktüm.. cevap olaraksa beni gercekten sevmiş olduğunu psikolojisnnn bozuk olduğundan dolayı bana herşeyin farklı yansıdığını beni hiç unutmayacağını, benim de onu unutmayacağımı düşündüğünü yazan ayrılığımı kabullenen bir veda mesajı aldım.. haftasonu onun çalıstığı avmye gittim onun için değildi ama benim oraya geldiğimi haber almıştı.. ve her hafta sonu evim orda olduğu için yanına uğrayan bir insanken özellikle yanına gitmedim ve hiç bir çaba göstermedi ben o ortamda olduğum halde... ve hala mesaj atmamaya devam ediyor.. ben nerde hata yaptım yoksa hiç sevilmemiş miyim nedir bu tepkisizlik?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• yol ayrımı durumu. Adam sana yol vermeyi amaclıyor. Bu tipi az sıkıştırsan sana söyleyemeyeceğim sorunlarım var yapar külliyen yalan yahu. Kapı açık İstenmiyorsun artık Arkanı dön ve çık . Lay lay lay.

0|0
    0|0
    • nerde hata yapmış olabilm ki :(

• kime güveneyim ki ben artık.

• ailene=)

Erkekler Ne Diyor 3

• " Ben hiç sevilmedim mi ? " sorusu yer bitirir insanı.

Sevilmişsindir, ama belki gerçek değildir. Senden uzaklaşmaya başlamıştır, ayrılığın da onu pek fazla etkilememiştir.

0|0
    0|0
    • insan sevmemiş olsa bile terkedildği için hiç mi üzülmez ?

• sıkılmış senden

0|0
    0|0
    • sıkılma konusunu konuştuk sıkılsaydm söylerdim seninle oynamazdm demişti ?

• allaha bırak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ne olsun Allah aşkına benimkide o şekilde bıraktı bende tepkisizim şimdi tamam dedim yolun açık olsn dedim. ama bu acı çekmediğim anlamına gelmior. öldüm bir buçuk aydır ama dönmemde gururum var. ama snein mesele biraz farklı yani o artık sevmiyor bitmiş.. gerisi sadece aklını kurcalamak için hikaye.

0|0
    0|0
    • ben gercekten sevmiştim nerde hata yapmış olabilirm çiğ süt mü emmiş bu insan ya

• ben öyle yaptm 1 buçuk ay geçti hala özlemedi demekki :(

• bir buçuk ay demek. seven zaten bırakmazdı. benim gibi ırakmak zorunda kalanlar da var işte

• çekıp gıt sessızce cunku onun sende varlıgı yoklugu bellı degıl

0|0
    0|0
    • sevmiyorum demiyor., ..ama sürekli bi cevap vermeme hali ... nedir bu ?

• ben ne yapmalıyım..

• sakın bekleme hayatına devam et zorda olsa okulun varsa okula odaklan işin varsa işine.

• kafasında bitirmiş...

0|0
    0|0
Yükleniyor...