Gizli numaradan gelen aramalar eski sevgilimden olabilir mi?

Eski kız arkadaşınızın sizi gizli numaradan aradıgını sesinizi dinleyip kapattıgını çaktıgınızda da ben degilim deyip aramalara son geliyorsa ne düşünürsünüz? Sevmedigini söyleyip neden arar gizli kapaklı?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Aklıma eskiden yaşadığım bir anım geldi :d

biri sürekli gizli çağrı bırakıyordu, ve feci derece rahatsız ediciydi. Tek bir kişiden şüpheleniyordum mağlum. O gizli numaradan çaldırdığında bende onu gizli numaradan çaldırıyordum ve bir kere bu arka arkaya oldu, ve beyefendi pek bir rahatsız olmuş olacak ki ve mesaj gönderdi: "Seni gizliden arayan ben değilim!" :D :D

0|0
    0|0
    • güzel bir olay benimkine benzer yap yap ama ben degilim kendi kendine:)

Kızlar Ne Diyor 3

• merak duygusu olmalı

0|0
    0|0
  • Hiç uğraşmam. Telefonu gizliye kapatırım operatörden.

0|0
    0|0
    • onu yapmak kolayda neden yaptıgını merak ettim dogrusu bir fikriniz var mı

• özledim ve sevmiyorum diyorsa, iyi yoldasın :D

Belki de ilişkinizin gidişatı, onu üzmüş ve bir daha aynı şeyleri yaşamak istemiyor olabilir. Sorunun ne olduğunu bilmiyorum ama, konuşularak çözebilirsin. Yeter ki ilk adımı tatlılıkla at. Karşı koyamayabilir. Hem karşı koysa da, en azından senin kafan rahat olur. Muallakta olmak en beteri ilişkilerde. Haksız mıyım?

• dogru söylüyosun adım hattım çok olmaz kader de varsa bir gün bakarsın karşılaşırız dedi okadar

• sesini duyma isteği. Neredesin, kimlerin sesi gelecek diye merak.

0|0
    0|0
    • bu merakın altında da bir sevgi olmalı degil mi yada bir takıntı paylaşamama

• aynen öyle.

Erkekler Ne Diyor 3

• bu yaptıgıyla bir nevi oyuna cevirmis,duygularına hakim olamadıgından ama aklındada net bir durum olusmadıgından arıyor olmalı

0|0
    0|0
  • pişmanlık gelir aklıma benim başka ne olabilirki.

0|0
    0|0
  • Demek ki dengesizdir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...