Sevdiğiniz kişi fanatik bir takım sevdalısı, tribün çocuğu. Onu o ortamdan ayırmak ister miydiniz?

Kızlar Sevdiğiniz Kişinin Fanatik Bir Takım Sevdalısı Tribun Çocugu Onu O Ortamdan Ayrımak Istermıydınız Ve Tirbunden Ayırmak ıcın ne yapardınız

Güncellemeler:
ah be bugune kadar butun kız arkadaslarım benı tribunden ayırmaya calıştı ama ben tribunu bırakmadım bi yaşam tarzı benım ıcın dogal olarak trıbunu bırakamyınca kızlar benı bıraktı hehe :D

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• geldikkk :))))))

0|0
    0|0
    • sampiyon cımbombomum ne ıstersen ıste benden ıstersen donatalım dort bı yanı bayrakla laylaylaylaya :D:D:d:D: cansın sen can :D:D

• bu fenerlilerinn şu huyuna kopuyorum vallaaa :))) yendiklerindee ağızları durmazz yenildiklerinde kaçıcak delik ararlarr :)) bu akşam bizi burda beklemiyormuydun sorann? :)))))))))

• ben hayla burdayım bıyere gıtmedımkı

• sevdiğim adamı bu kadar çok sevdiği bir şeyden koparmak istemem.zaten böyle birinin o tribünden kopmayacağını da bilirim.

0|0
    0|0
    • evet işte böyle düşünemıyor coğu kişi direk ya tribün ya ben diye bir seçim sunuyorlar

• Evet isterdim hiç sevmem öyle şeyleri.

0|0
    0|0
  • benı trıbunden koparmaya calıstılar:Perkek arkadasımın bana bak ya takımın ya ben gıdıcem hayatından demesıne karsılık kapı orda bıtanem dedıgımı bılırım..

0|0
    0|0
  • ayirmam tabii hatta beni yanina almasini bile isterdim

0|0
    0|0
  • hiç bişi yapmam valla :D Bende ona benzerim ay ne güzelll

0|0
    0|0
    • oda iyimiş :D

• bidkka cmtesi mac :D haberin olsun

• pazar ya cumartesi bjk ts macı yokmu

• Seviyorsa birak kalsin.

0|0
    0|0
    • ah be bugune kadar butun kız arkadaslarım benı tribunden ayırmaya calıştı ama ben tribunu bırakmadım bi yaşam tarzı benım ıcın dogal olarak trıbunu bırakamyınca kızlar benı bıraktı hehe :D

• aaa tribuncu olan sensin bende kiz sandim, yok yaa hic cekilmez...

• bu kızlar hep boyle :D Tribun ortamını bılmedıgınız ıcın size ters :D

• kalsın orda bağane

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• tribün bırakılırmı hiç, tribün aşktır, yardan vazgeçilir tribünden vazgeçilmez :D

0|0
    0|0
  • tribün çocuğu olarak asla tribünü bırakmam :)

0|0
    0|0
  • trıbünden kızlarla arkadaşlık yapmak gerek.

0|0
    0|0
  • ıstemesın bana eslık etsn :=)

1|0
    0|0
Yükleniyor...