Zeytinyağlı vücut bakım karışımları, bebek yağları vücuttaki kılları da besleyip, çoğaltır mı?

Yaza girdik gireli çok fazlaca bakım kürleri hazırlıyorum kendime.

Has zeytinyağlı vücut karışımlardan, bebek yağlarına kadar her şeyi kullanıyorum. Zeytinyağının banyodaki etkisini çok seviyorum. Cildim yumuşacık oluyor. Yalnız aklıma takıldı. Banyo sonrası kullandığım bebek yağının üstende içerikler bölümde badem yağı vs. olduğunu da yazıyor.

Bu tarz yağları kirpikler, saçlar uzasın diye kullanıyoruz ya. Benimde aklıma takıldı. Vücudumda kıllanma yapar mı? Bilginiz var mı?

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayır.

Saçlara sürülen ile vücuda sürülen bir olmaz. Aynı etkiyi vermez

Eğer normalde tüy kıl problemin yok, bir anda coşuyorsa bunu bakım yağlarına değil hormonal bozukluğuna bağlamalısın.

Zeytinyağı, badem yağı gibi ürünler, saça parlaklık etkisi verir. Saçı yumuşatır. Vücuduna kullanırsan da pek ala bakım sağlar. Kıl mıl yapmaz, korkmadan kullan. Aksine çatlakları engellersin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 3

• Elbette uzatır, tüyü beslerler. Yağlı olmayan, su bazlı yoğun nemlendiricilerle de aynı etkiyi alırsınız.

Bebek yağından sonrada cildi tekrar duru suyla yıkayıp fazla yağı atın.

0|0
    0|0
    • zeytinyağ bakımı uzatır mı peki?

• evt badem yağı bariz tüy uzatıyor aman dikkat!

0|0
    0|0
    • direkt sürmüyorum badem yağını ama bebek yağlarının içinde filan oluyor. yine de uzatır mı :(

• içinde olması yeterli bence..besliyor sonuçta..

• Ben saclarima zeytinyagi sürüyorum ...acayip cosuyorlar! :-)

0|0
    0|0
Yükleniyor...