Maça kadar olan zamanınızı nasıl geçiriyorsunuz?

şuan eminimki her nekdr takımlarına destek olsalarda galatasarylılar acaba fenerbahçe mi yener fenerbahçelilerde acaba galatasaraylılarmı yener diye akıllarından geçiriyordur:) hayır diyen vrmı?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• inananlar konuşmayı sevmez gerekn cewabı o gün gösteririr !

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Tarafsız biri olarak galatasarayın kadıköyde beraberliği bile alması mucizevi istatistikler arasında gibi görünüyor kendi sahasında bambaşka ve galatasaraya yenilmeyen bir fenerbahçe profili var çok uzun yıllardır, fenerbahçe en kötü dönemlerinde bile galatasarayı yenmiş bir takım olarak yine kötü bir dönemden geçiyor vede bakalım sonuç ne olacak hep beraber görelim

0|0
    0|0
    • Ama Galatasaray da play off maçlarında sadece kendi sahasında galip gelemedi. Diğer deplasmanları aldı. Bu da ilginç. Ayrıcai lk maçta korner bile kullanamayacak kadar aciz olan Fenerbahçe idi. Acaba çekirge bir daha zıplar mı merak konusu bu.

• zaten bu maç nuhabbetine kafa yoruldugu kadfar derslere işe güce yorsa mıllet cok ıyı yerlere gelcez de işte bazen mıllet bırbırıne giriuyo ulan adamlar trilyonları götüruyo sen kalkmıs yok su soyle bu bunu yaptı valla ben bı takımı desteklesem bıle fazla fanaık olmam orta ayarda gıderim

0|0
    0|0
  • o değilde queen park rangers cinslik yapmasa iyi, yoksa şampiyonluk gidecek

0|0
    0|0
  • sana bir şey söyliyim mi çalışırken bile aklımdan çıkmıyor sürekli beynimin içinde taktikler uçuşuyor bir an önce cumartesi gelsin de hepimiz rahatlayalım yoksa kafayı yiycem sürekli aynı konuları konuşmaktan

0|0
    0|0
  • kaç gol atacagımızı düşünüyorum

0|0
    0|0
  • normal hayatın ıcınde ara sıra muhabbet ıste

0|0
    0|0
  • geberip gidicem kalpten

0|0
    0|0
  • birbirlerine ana avrat söverek geçiriyorlar.

bir de hala spor futbol diyorsunuz.aferin

0|0
    0|0
    • yapcak bişey yok taraftrlar ortada..

Kızlar Ne Diyor 3

• her ihtimali düşünmek lazımm

0|0
    0|0
  • Yok yener yenmez değil dua ederek gecırıyorum :)

0|0
    0|0
  • normal günlük hayatımı yaşıyorum maça kadar hahahaha :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...