Terkettiğiniz kişi sizin için böyle birşey yapsaydı?

Takip eden arkadaşlarımız hatırlayacaktır. 7ay önce terkedildim hemde herşey yolundayken. İlk zamanlar ona olan sevgimi göstermek için bir kısa film ve filmde kullanılacak müzikler yapma girişimim oldu. Onun da benimde tanıdığım müzisyen bir bayan arkadaşımla, birkaç denemeden sonra (bu arada arkadaşımız bizim birlikte olduğumuzu bilmiyordu özel sebeplerden dolayı ve hiçbir şekilde aramızda birşey yoktu, olmadı) birşeyler yapmaya başladık.

Sonrasında 14şubatta bir dizi mail attı arkadaşını kıskandığını, açık açık onunla zaman geçirdiğim için delirdiğini söylemişti. Aramızda hiçbirşey olmadığını üzerine basa basa mail olarak yazsam da kendi kafasında kurduklarını bir bir yazdı. Bunların hiçbirinin olmadığını sadece ona açıklayamayacağım sebeplerden birlikte birşeyler yaptığımı söyledim. Sonrasında iyice beni çileden çıkartıp herşeyi bir bir anlatma raddesine getirdi tek tek yazdım ve bunların üzerine sen bunları benim için yapıp beni kazanacağını mı sanıyordun? Yapmış olsaydın bile birşeyi değiştirmezdi diye bir cevap yazdı. Bütün hevesim yapılanlar bir anda yarım kaldı.

Şu aralar daha iyiyim kendimi biraz daha arkadaşlarım ve sizlerin önerileri sayesinde toparladım. Şimdi size sorum bu bay ya da bayanlar için genel bir sorudur?

Eski sevgiliniz sizin için böyle birşey yapsa gerçekten bu kadar acımasız mı olursunuz? yoksa kaba tabirle bir tarafınız kalktığı içinmi o şekilde davranırdınız ve gerçekten böyle birşey sizin için yapılsa bir gün karşınıza çıksa ne hissederdiniz?

Senaryomda eksik kısımlar var ya tamamıyla yırıtp atacağım ya da sizlerden gelen yorumlara göre yeni bir yol çizeceğim.

Sizce böyle bir girişimin sonucunda sizin için yapılmış bir çalışmayla karşılaştığınızda neler hissederdiniz? Ve bu çalışmayı sizce gerçekten yapmalı mıyım?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Seni çok iyi anlıyorum ama onların neden bu kadar acımasız ve duygusuz olduğunu anlayamıyorum.Dediğin gibi kaba tabirle biryerleri kalktığı için gerçekten ona sunulan sevgiyi göremiyecek kadar kör,kendini beğenmiş ve bencil oluyorlar.Ben müziği çok severim ve hep derdim nasıl beste yapıyorlar diye.Ben aşık oldum daha önce hiç olmadığım kadar ve ben de sevdiğim için beste yaptım.Ben bile inanamadım ve ona söyledim dinledi güzel dedi o kadar ve asla benim onun için yaptıklarımı umursamadı kıymetini bilmedi.Sanırım herkesin onlar için ölüp biteceğini sanıyorlar ama insan herkes için yapmaz herşeyi mesela sen bir daha başka biri için seneryo yazabilirmisin duyguların bu kadar yoğunlaşabilir mi?Ben kendi şahsıma yapamam

Ama sen devam et seneryona o gitti ama sana geride başarıya ulaşabileceğin bir yol göstererek

sakın yarım bırakma ve gerçekleştir.Bizlerede haber verirsen seviniriz kendi şahsıma

0|0
    0|0
    • Yorum ve destekleriniz için teşekkür ediyorum. Bir anlık bir sinirle neredeyse bugüne kadar yazdıklarımı ataacktım. Şimdi oturup düşünüyorumda ozaman onun için yapacaktım. Şimdi ise kendim için. Tamam amatör olacak ama sonuçta gerçekler olacak içinde. Bir şekilde görecek duyacak. İçindeki replikler ona yazdığımı bildiği parça olacak. Beni yarım bıraktığında hissettiklerimin birazını anlamış olsa yeterdi bana. Artık onun için değil kendim için yapmayı düşünüyorum.

• emin olun o kadar cok beste icin sebep oldu ki ordan yola cikarak kisafilm dolayisiyla film muzikleri cikti. bunu oyle yada boyle bir sekilde gerceklestirecegim. sizlerle paylasmayi unutmayacagim tabiki de. yorum ve destekleriniz icin tesekkurler... saygilarimla

• rica ederim bana göre biz bir aileyiz

Kızlar Ne Diyor 2

• o kız şahsına munhasır davranmış her zamankı gıbı. Senın sorularını takıp edıyorumda ondan böyle dedım. Bu kızcagız ya çok kıbırlı yada komplekslı.

Bundan sonra bu senaryoyu onun için degil kendın için tamamla istiyorsan. ama artık umutlanma o bambaşka bırı.

Ona çok deger verıyorsun halen oysa o bunları hak etmeyen cınsten.

Ona mı ıthaf edeceksın sonucta çıkardıgın ıcın işi bılmıyorum . pekı ona ıthaf ettıgın bu işin sana ne getırısı olacak.

0|0
    0|0
    • son birkac gundur kendimi gercekten toparladim. filmi kesinlikle ona ithaf etmeyecegim. tims produksiyon ve ay yapimla gorusmeler duzenlemeye calisiyoruz. busefer cidden birseyler yapma derdindeyim ne hisseder ne dusunur arti umrumda degil ama bitirmek icin elimden gelenin fazlasini yapacagim. herkese ayri ayri tesekkurlerimi iletiyorum.

• Umarım başarıların en güzellerini yakalarsın. Sana başarılar ve mutluluklar dılerım.

• bence yapmalısın ne hissederdim bilmiyorum bir sabah uyandığımda başka biri oluyorum o yüzden içimden pek bir şey geçmedi ama dene

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben çok romantik ve iyi niyetli buluyorum. Sevgilim eski yada yeni böyle birşeyle karşıma çıksa, sinirliysem yelkenlerimi suya indirir, ona kalbimi açardım. Bu yaptığı emek, içindeki sevgi, bunu düşünmesi, kalbimi br çikolata gibi eritirdi.

Bende ayrılınca sevgilime anılarımızla ilgili birşey çekmek istemiştim, asla yapamadım. Sen çok güzel yapıyorsun. Devam etmeni tavsiye ederim. Belki şuan fark etmese bile kalkan yerleri yer görünce, içinde yaptıklarının sızısını hissedecek. Sana dönmeyecekse bile senin için rahat olacak.

Ayrıca böyle davranmasına anlam veremedim, nasıl gözü dönmüş, aklında neler kurmuşsa yaptığın bu çok güzel şeyin hissiyatını hissedemiyor.

Belkide onun için biten bitmiştir, bilemiyorum. Yine de devam etmeni, şansını denemeni öneririm; birgün farkına varacaktır.

0|0
    0|0
    • Yorumunuz için teşekkür ederim ama bu saatten sonra dönmesi için yapmıyorum onca laftan sonra zaten içimdeki heyecan gitmişti. DÜn gece senaryoru açtım baştan aşağı tekrar okudum sonrasında içim garip oldu. Film müziklerini oturdum çaldım... İçim acıdı resmen. Sonra birden yarım kalan bölümleri farklı bir şekilde bitirebileceğim düşüncesine kapıldım. Aynı onun yaptığı gibi... Duygusuz, hissiyatsizca... Kısacası aynen birebir ne yapmışsa onu yansıtmaya karar verdim...

• Bu arada şu anki içinde bulunduğum durumu kesinlikle acınacak halde olarak görmüyorum. Aksine iyiniyetimin sonucları olduğunu düşünmekteyim. Ama gerçek bir hikayenin gözler önüne serildiği bu calısma sanıyroum ki elbet onun tarafından izlenecektir. Ne yaşar ne hisseder bilemeyeceğim ama onun için yapılanlara karşılık yaptıklarından birazda olsa kendine ders çıkarsa sanıyroum benim için yeterli olacaktır o ve benzeri kişiliğe sahip kişiler için...

• aa yok yok içinde bulunduğun duruma acınacak demedim, insanların acınacak hali derken insanların ayrılmaları, gurur yapmaları, kafalarında kurgular oluşturup ayrılmaları gibi hiç yoktan ilişkileri mahvetme özelliklerini kastettim.

Haklısın, o ve onun gibiler için güzel bir çalışma olacak; ve onlar gibi olmayan içinde dersler içerecek.

• cok buyuk terbiyesizlik etmis bence istemiyor bile olsa insan bunu asagilamadan incitmeden soylemeliki kiz arkadsinin yaptigi remsen tersi ve bence cok ayip etmis ben senin yerinde olsam cok inicinirdim fakat bir okadarda nefretim artardi kiz arkadasima karsi bilmiyorum anlatabildimmi

0|0
    0|0
Yükleniyor...