Son sene devamsızlıktan sınıfta kalıyorum, ne yapacağım?

Sınıfta kaldın dedi :( şok içindeyim hala devamsızlık tavan yapmış durumda hangi birine yetişiyim ben rapor desen vermiyorlar 24 gün devamsızlık napıcam ben arkadaşlar üniversiteye gidicem bu sene puanım iyi lys ye hazırlanıyorum meslek lisesiyim kaldım mı şimdi :(

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• naptın sen ya nie bu kadar devamsızlık yaptın

0|0
    0|0
    • babam kaza geçirdi ailevi nedenler filan keyfi değil yani

• üzüldüm ama canım müdürünle konuşsan durumu izah etsen belki sana yardımcı olur.

Erkekler Ne Diyor 5

• sana kım o aklı verdiyse devamsızlık yap bışey olmaz diyen kımse çaresınıde o bulsun geçmiş olsun yınede sınavda başarılı olursan okul yönetımı bırşey yapar...

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun sen sınavı kazanda hocalar birşeyler yapar en kötü araya birini kat git rapor al

0|0
    0|0
  • ne yap et rapor al 5 günlük filan.bu arada bilmiyomuydun ki o kadar yaptın.

0|0
    0|0
    • staj+dershane+okul olunca bu kadar olduğunu bilmiyorum gittim hastaneye vermiyolar

• üzüldüm.sen yinede şansını dene bikaç şekilde.Sağolsun MEB raporlara izin vermemiş

• 1 günlük veya 5 günlük rapor al tarayıcısı olan birini bul rapordaki tarihleri kes yapıştır şeklinde değiştir ( rakamları raporun üzerindekilerden al ) hiç bir şey anlaşılmaz sadece biraz bilgisayar bilgisi olan biri lazım

0|0
    0|0
  • sen kazan hele bi bişey olmaz.

ben lise 1 deyken ( ozaman devamsızlık sınırı 9.5 gündü) 20 gün devamsızlık yapmıştım. müdüre o zamanın parasıyla 150 tl vermiştim. geçtim yani zayıfım da yoktu...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• gerizekalı bunlar yaa.. Merak etme yaparlar bişeyler. Başarılı öğrencileri bırakmazlar. Gözünü korkutuyolardır. okula gel diye.

0|0
    0|0
    • hiç sanmıyorum ya :( lanet olsun böyle okula

• öyle öyle merak etme sen. Kimse başarılı bi öğrenciyle bi sene daha uğraşmaz. Dilekçe ver müdür yardımcısına.Olmadı elden rüşvet halleder (:

• Bir şekillde rapor al ya da veli dilekçesi iste hala kabul ediliyorsa. Devamsızlık günlerini silmek zorundalar. Merak etme bırakmazlar.

0|0
    0|0
  • bişey olmaz müdüre git dilekçe ver devamsızlığını azaltırlar. Zaten niye kazanmış kişiyi sınıfta bırakıp bir yıl daha uğraşsınlar ki. Öyle ya da böyle geçersin merak etme...:) Kim dedi sana sınıfta kaldın diye?

0|0
    0|0
    • dilekçeyi ne diyip yazıcam ki? müdür yardımcısı söyledi git rapor al dedi

• tanıdık doktordan git al diyor burda bi kız arkadaş özel hastaneden 100 liraya 4 günlük rapor almış öyle birşey olabilir mi?

• valla artık gelecek için de rapor vermiyorlar doktorlar yasakmış.. :/ ama bilmiyorum bir araştır o zaman..:)

• kim dedi sınıfta kaldığını ?

0|0
    0|0
    • müdür yardımcısı

• ne diyim anlatabilirim müdür yardımcısına 5 günlük izin hakkı var okulun mu dicem? ilk defa duyuyorum çünkü :/

• yakın olduğun bi hocana durumu anlat. benimde sıkıntım vardı 2 gününü kullandım. böyle böyleymiş hocam de

• geçmıs olsun...rapor almaya bak

0|0
    0|0
Yükleniyor...