En sevdiğiniz spor nedir?

En sevdiğiniz spor nedir?

Benim en sevdiğim spor Yüzme. Günde en az 2 saat yüzüyorum. Yaz kış farketmeden.

0|0
16|20

En İyi Kız Görüşü

• Yuzmek yaz kış. kıckbox

0|1
    0|0
    • pek rastlamadım aslında türkiyede, bayanlar kickbox yada muaythai pek ragbet etmiyorlar die biliyorum

Kızlar Ne Diyor 15

Erkekler Ne Diyor 20

• Yüzme.Tüm vücudu çalıştırıyor çünkü.

0|0
    0|0
  • Geçen sene tanıştığım spinning sevdiğim bir spor halini aldı ama sakatlandığım için 3 aydır uzak kaldım. Yakında başlarım umarım.

Bunun dışında masatenisi, futbol (ki futbolda sakatlandığım için muhtemelen bir daha oynamam artık) ve bisiklet de favorilerimden.

Not: Soruyu yapmaktan keyif aldığınız spor olarak anladım? İzlemek dersek liste uzar.

0|0
    0|0
  • Bisiklet sürüyorum, kilo kontrolü açısından. Biraz kondisyonum artınca ve biraz da hava sıcaklıkları düşünce ufak ufak çevreyi de turlamaya başlarım. Bir bisikklet parası kadar da aksesuarlara harcadım valla, kardeşim sağolsun :) şu göbek giderse, bende kamplı tur aşamasına gelirsem, işte o süper olur bak.

0|0
    0|0
    • gidicek hocam. six pack bile yapıcaz.

• bisiklet six pack çıkarmaz haliyle, sixpack için ona özel çalışmalısın. Ama göbeğin erimezse alttaki kası gösteremezsin :) Six pack derdim yok ama bilerde düşünebilirim, şimdi 8 yıllık pc başı göbeğinden kurtulmalıyım ^^ ve tombul fıçı ile daha güzel six pack yapılır ha ne dersin? o dayınınkiler ince geldi gözüme :D

• aynen öyle :D

• yuzmeyi , yuruyus , kosu , sevdigim sporlardan birisidir ayrica denizi bende cok ozledim iki senedir denize hasretim belcikada havuz demeyin denizin yerini tutmuyor zaten sevmiyorumda havuzu :-( firsatini buldugum an bu sene insaallah akdenizde soyle bir hafta deniz keyfi yapacagim :)

0|0
    0|0
  • kick boks, muay thai dövüş sanatları abi hastasıyım yapmaktanda acayip zevk alıyorum bambaşka bir şey büyük haz verıyo

0|0
    0|0
    • tayland boksuna ne zaman başladın? :)

• kick boks muay thai karısık olarak 1 sene yaptım ara verdim 7 ay bi daha başladım ara verdim sonra üniv falan çktı orda da 2 ay kadar yaptm bıraktım alkol sigara vs öldürüyo tabi artık zor oluyo

• Vücut Geliştirme.

Vücuttaki tüm kas gruplarını çalıştıran yegane spor..

0|0
    0|0
    • Vücut geliştirme = amelelik

benim için buydu. Bıraktım ve sürekli yüzüyorum. Tavsiyede ederim.

• uyumak :))

0|0
    0|1
  • her sporun kendine özgü güzellikleri var hepsini seviyorum :)

0|0
    0|0
  • yüzme gerçekten en iyi spor.

fırsatım olsa sürekli yüzsem...

0|0
    0|0
  • tenis iyide oynarım

0|0
    0|0
  • futbol ve voleybol

0|0
    0|0
  • Vücut Geliştirme ve Futbol her 2 sinide yaparım

0|0
    0|0
  • Futbol ve Basketbol

0|0
    0|0
  • Basketbol.

Hem bireysel hem de takım halinde mücadelenin hat safhada olduğu yegane spor.

0|0
    0|0
  • Langırt

0|0
    0|0
  • yapmayı en sevdiğim spor scuba, yüzme ama izlemeyi ve takip etmeyi en sevdiğim spor futbol

0|0
    0|0
  • futbol

0|0
    0|1
  • futbol ılgılenır oynarım..

0|0
    0|1
  • tekvando

0|0
    0|0
  • Yüzme benim ki.