Kız arkadaşınızın kıyafetlerini giyer misiniz? İlginç ama zevkli....

Eski sevgilim sweatshirtlerimi giyerdi küpemi takardı şapkalarımızı değişirdik ve hatta eski şapkamı hala takıyor. Eşofmanlarım tsirtlerim de onda kaldı ve muhtemelen giyiyordur. Ben de onun boxerini giyerdim, gözlüğünü takardım ve hatta çoraplarını bile hala giyerim. Sizce bu normal bişey mi? Böyle yapanlarınız var mı

0|0
10|12

En İyi Erkek Görüşü

• Benim eşyalarımı giyecekse evin içinde giysin, amerikan pastası tadında gömlekli sabahlara uyanırız da, ben niye hatunun kıyafetleri giyitorum anlamadım, giymedim giymem, ha giyecek olsam onun tşörtleri vs. nasıl geçecek benim omuzlardan, hiç öyle pehlivan gibi karayağız bir kız arkadaşım olmadı :D

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Aslında eğlenceli :) Bana güzel tiyatral bir şov gibi geldi.

Ama galiba bunu yapsam, sevgilim "az erkek ol" der diye düşünüyorum :D

Onu gömleğimle hayal ettim de ona çok yakışır bence ^^

3|1
    0|0
  • bir kez sevgilim uzaktayken onun kokusunu hissetmek icin bir onceki gun gitmeden bende unuttugu tshirtunu giymeyi denedim, kafamda kaldi tshirt kolumdan asagi bile gecemedi. ama o saolsun benim tshirtlerini sweatshirtlerimi gomleklerimi elbise niyetine giyebiliyor. bir kac kez de sortlarimi denedi ama ona pantalon olmuslardi , vazgecti :D

3|0
    0|0
    • Hahaha tabi vucut tipinin de uymasi lazim:D

• hhahha o kismi ogrendim :D benim normal coraplarimi dize kadar corap olarak da giyebiliyor bir gun oyle gorunce cok gulmustum :D

• ben yapardım... normal degıl ama baharat oluyor ıste =) bazen abartırdık hatta, ben onun karakterını oynardım o benımkını =) sonra kavga ederık =) sonra ayrıldık =)

0|0
    0|0
  • siz fantazi yapmişsiniz :)

0|0
    0|0
  • askılı bir bluzu nasıl giyebilirim he?sen söyle nasıl he nasıl?

1|0
    0|0
  • senu mutlu ettimi bu boşver normalmı değilmi

0|0
    0|0
  • tehlıkelı bır soru :D

0|0
    0|0
  • eski sevgilin toptu herhalde

0|0
    0|0
  • Kıyafetlere gereğinden fazla alman yüklemeyin. En nihayetinde kıyafettir onlar

0|0
    0|0
  • eski sevgilinin erkek olduguna eminmisin

0|0
    0|0
  • ANORMAL BİŞEY BU KARDEŞİM KENDİNİZE GELİN

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• sadece gömleğini giyebilirim tişört yada sweat shirt de giyebilirim ama o benimkileri giymesin nahoş bir görüntü olsun istemem

0|1
    0|0
  • o nasıl bir erkekmiş yaa şüphe ettim biraz arkadaşından...

0|0
    0|0
  • Senin t-shırtlerıne nasıl sığıyordu :D

Ya da onun çorapları senin ayağına nasıl oluyordu.

Ve en son olarak bir erkeğin iç çamaşırını nasıl giyiyorsun böğğğğ

0|1
    0|0
    • yok yaa bokseri giyiyor kızlar, rahatmış, yani bizim rahat ettiğimize nazaran kızlar daha rahat ediormuş

• Sevgilimin boxer'ını giydim hamile kalır mıyım :(((((

• ikiz doğrurusun hemdeee

• cok guldum:)gozlugunu taktıgım oldu tamam ama adama benım cicili bicili tısortlerımı gıymesını soylesem sanırım bana sana bır çarparım uçarsın derdı:)hatta çarpardıda:)

1|0
    0|0
  • Filmlere özenti dicem ama o seninkinlerini nasil ve niye giyiyor hic anlamadim

0|0
    0|0
  • cık hayatta izin vermem ha şu olur polar tarzı şeyleri zorunlu şartlarda giyebilir

0|1
    0|0
  • ben onun pantalonunu bir kez denedim, çuval gibi oldu.

0|0
    0|0
  • o hala senin giysilerini giyiyorsa sende giyiyorsanız neden ayrıldınız ?

0|0
    0|0
    • Cunku anlasamiyorduk kavga vs

• Erkek olduğuna emin misin onun?

0|0
    0|0
    • Evet benim spor kiyafetleri giyordu zaten

• yöö.

0|0
    0|0
Yükleniyor...