Şampiyonluk için hangi takımı şanslı görüyorsunuz?

Allah aşkına tuttuğunuz takımı değil olaya objektif bakın hangisi daha şanslı sizce gs fenermi

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• gal. %60

fen. %40

0|0
    0|0
  • fenerbahçe,takım defansını daha iyi yapan ve hücumlara giderek organize çıkan orta sahası çok kuvvetli takım...yedekleri kuvvetli ve kalecisi müthiş...birde onurları için oynayan futbolcular inat ettiler bu sene vede en önemlisi kadiköyde taraftar ile beraber şahlanıyor bu takım ...

0|0
    0|0
  • Ben GS liyim taraftarım tarafsız olamam ama GS oyun stilini beğeniyorum atak ve baskılı oynuyor fener bahçe daha pasif ve kontra atak kovalyan bir takım FB nin tek avantajı kendi sahasında oynıycak olması yapılan 43 maçtan beri hala yenilgisizler kadIkeyde GS kupayı kaldırırsa FB için büyük bir darbe olucaktır FB kupayı alırsa eğer sıradan ve normal bir kupa olur kendi evinde kupasını almış olur :)

0|0
    0|0
  • objektif olarak hangi kriterleri alacağına göre değişir. iyi oyun dersen açık ara GS psikolojik avantaj açık ara FB. kriterler şu an kafamda uçuşuyor ama yazmak zor...

0|0
    0|0
  • Fenerbahce kendı evınde galatasarayı affetmez ben bır bjklıyım.Bana gore ıkısıde sampıyon olmasın ama ılla bırı olacak buda fenerbahce olacak :)))))))))

0|0
    0|0
  • Tabıkı GALATASARAYImı goruyorum sanslı olarak beraberlıkte yarıyor bu sefer saldırması gerreken fenerbahce akıllı oynayacagızz unutulmasın maca sampıyon baslayacagızz VE BAZILARINA GEREKEN CEVABI VERECEĞİZ :=)) ŞAMİYON GALATASARAYYYY

0|0
    0|0
  • saha seyirci avantajı fb de.puan avantajı gs de.ilk golü fb atarsa şampiyonluk hayal

0|0
    0|0
  • giresunspor :D

0|0
    0|0
  • re re re ra ra ra

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...