Bir erkeğin yalnızca voleybolu sevdiği için kadın maçlarını takip etme ihtimali nedir sizce?

Bir erkeğin yalnızca voleybolu sevdiği için kadın maçlarını takip etme ihtimali nedir sizce?

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bilmem babam takım fenerbahçe olduktan sonra kadın erkek, voleybol, basketbol, futbol ne bulsa izliyor. Demek ki koca adam sırf şortlu kızlar var diye izlemiyor.

Ama başka erkekleri bilemem :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• tıpkı biz kadınların sırf biskolatayı sevdiğimiz için reklamlarına bayıldığımız gibi...

link

0|1
    0|0
  • Baska turlusu anormaldir zaten, psikologa ihtiyaci vardir.

0|1
    0|0
  • valla hayatıma gıren tek adam takıp edıyordu oda voleybolcu oldugumdan dolayı.katlanıyordu yanı sıkıldıgı halde.sevıyorlarsa gerçekten yapıyorlar bıseyler

0|1
    0|0
  • Bence öyle bir ihtimal yok :) Kadınlar şort giyindikleri için izliyorlardır mutlaka :)

0|1
    0|0
  • mac ıcın degıl de kızlar acık gıydıgı ıcın bakıyordur.

0|1
    0|0
  • süper fikir erkekler için

0|0
    0|0
  • ihtimali yerinde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• %100. erkek maclarini da izliyordur kadin maclarini da. olabilir. sen sevdigin bir sporu ya da gosteriyi izlerken erkek kadin diye ozellikle mi ayiriyorsun?

0|1
    0|0
  • Çok güzel bir soru bence.Ben kazanmayı sevdiğim için izliyorum çünkü bayan voleybolunda son yıllarda hep kazanıyoruz ülkecek. :))

0|1
    0|0
    • ben de ortaokul yıllarımdan beri takip ediyorum ama kimse voleybola salt spor olarak baktığıma inanmıyor:))

• Ya salt spor değil çünkü :D O kısacık taytlar yerine uzun esofmanlarla oynansa kaç kişi izler sence? :D Erkeğiz hepimiz ve düşük yüzde de olsa güzel kadınlar için izliyoruz.Geri kalan yüzdeler işre sporu sevmek,benim gibi kazanmayı sevmek vs. vs. :)

• kabul ediyorum estetik yönün de önemli etken olduğunu...

• b,r erkek için selülitsiz sütun,gibi bacak sevgisi agır basan spor dalı

0|1
    0|0
  • %50

0|1
    0|0
  • %50

0|1
    0|0
  • küçük memeli kızların erkek arkadaşlarının 'üzülme tatlım senin memiklerin de güzel' dediğinde inanma ihtimalleri kadar.

0|1
    0|0
Yükleniyor...