Kapat

Sizin itici gücünüz nedir?

İnsanlar bazen ataletlerini yenemiyorlar, sürekli durağanlar neyi niçin yapması gerektiğini biliyorlar fakat sadece biliyorlar uygulamaya geçmiyorlar. Sizi hayata motive eden itici gücünüz kelebek anınınız nedirrr? :)

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• Forza atalet. Çok ataletliyim, eylemsizlik momentimi ancak aşkın palsları yeniyor. Yoksa kendimi zor harekete geçirirm.

Bazen "yap gitsin, düşünme" diyerek kendimi durdurmaktan alıkoyduğum oluyor.

1|0
    0|0
  • inancım

2|0
    0|0
  • yapmazsam adam degilim

1|0
    0|0
  • gerceklesmesı muhtemel hayallerım yeterınce ıtıcı guc . . .

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İnat.İçimdeki hiç bir zaman bitmeyen inat :).Ben hayatını yenilgilerle veya kaybedilenlerle değerlendirmiyorum.Yenilirim kazanırım yenerim kaybederim bunlar benim için önemli değil.Ben ne zaman düşsem nasıl oluyor bilmiyorum oracıkta belki aylarca tavana bakıp duruyorum ölü gibi kımıldamadan ama sonra içime sanki bir ışık doğuyor ve ben sanki yeniden doğuyorum.Yıkılıyorum bakmışın yeniden kalkıyorum :).Huu huuuuuuuuuu diye hayata bakıp gülümsiyorum.İçimde bitmeyen kendi kendine şarjlanan bir enerji var ve o enerji arada bir sönüyor ama sonra kendilinden aydınlanıyor.Ölmem gerektiği halde azraili bir çok kere oyalıyorum :).

2|0
    0|0
  • hırsım sadece:)

1|0
    0|0
Yükleniyor...